Sportas

2016.06.07 23:58

Savaitgalį Anykščiuose startuoja Lietuvos kartingų čempionatas

BNS2016.06.07 23:58

Birželio 11-12 dienomis startuoja Lietuvos kartingų federacijos organizuojamas čempionato sezonas. Anykščių kartodrome šeštadienį ir sekmadienį vyks pirmojo ir antrojo čempionato etapų varžybos.

Vaizdingame Anykščių krašte šių metų sezono kovas pradės patys greičiausi Lietuvos kartingų meistrai, tad šio sporto aistruoliams reginių tikrai netruks.

2016 metų čempionato sezoną sportininkai lenktyniaus 8-iuose čempionato etapuose. Po dviejų artėjančio savaitgalio etapų Anykščiuose, trečias ir ketvirtas čempionato etapai vyks jau liepos 9-10 dienomis, sostinės Plytinės kartodrome. Penktas ir šeštas LKF Lietuvos kartingo čempionato etapai vyks rugpjūčio 6-7 dienomis, Aukštadvario kartodrome. Na, o paskutinis čempionato savaitgalis, septinto ir aštunto etapų lenktynės vyks rugpjūčio 27-28 dienomis, Smalininkų kartodrome.

Anykščių kartodromas yra viena iš lietuviškų trasų, kur gali vykti tarptautinio lygio varžybos. Čia prieš kelis metus buvo atnaujinta trasos danga, sportininkai pastebi, kad didžiojoje trasos dalyje asfaltas yra itin lygus. Anykščių kartodrome nestinga įvairiausios konfigūracijos posūkių, reikalaujančių sportininkų meistriškumo.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt