Sportas

2016.06.07 15:15

2016 m. golfo pasaulio taurės etapas vyks Vilniuje

BNS 2016.06.07 15:15

Vieno iš didžiausių ir įdomiausių mėgėjų golfo turnyrų – aviakompanijos „Turkish Airlines“ golfo pasaulio taurės – paskutinis 2016 metų etapas šeštadienį vyks Europos centro golfo klube Vilniuje.

Šiose varžybose iš 101 kvalifikacinių pasaulio taurės varžybų, kurių reputacija nuosekliai augo po trijų ankstesnių turnyrų, dalyvaus 80 žaidėjų – visi asmeniškai „Turkish Airlines“ pakviesti svečiai.

Vienas laimėtojas dalyvaus spalį Antalijoje, Turkijoje, vyksiančiose finalinėse varžybose, o kiti gerai pasirodę dalyviai bus apdovanoti už geriausią bendrąjį pasirodymą ir už arčiausiai duobutės nuvarytą kamuoliuką moterų ir vyrų grupėse.

„Didžiuojamės galėdami surengti 2016 m. aviakompanijos „Turkish Airlines“ pasaulio golfo taurės kvalifikacines varžybas Vilniuje, – sakė Hasanas Serkanas Binyaras, aviakompanijos „Turkish Airlines“ Lietuva generalinis direktorius, ir pasidžiaugė, – mes esame labai laimingi galėdami visus priimti į pasaulinės klasės standartus atitinkantį Europos centro golfo klubą. Tikime, kad žaidėjai ilgai prisimins šią dieną ir linkime jiems kuo didžiausios sėkmės.“

Didžiojo finalo laimėtojai dalyvaus 2016 m. aviakompanijos „Turkish Airlines“ atvirosiose profesionalų ir mėgėjų varžybose, o visi finalininkai galės mėgautis aštuonių naktų nakvyne viešbutyje su „viskas įskaičiuota“ bei dviem golfo etapais ir VIP bilietais į „Turkish Airlines“ atvirąsias profesionalų ir mėgėjų varžybas – 7 mln. dolerių vertės renginį, vyksiantį nuo ketvirtadienio iki sekmadienio.

Renginį visame pasaulyje remia „The Financial Times“ ir oficialus mados bei aprangos partneris „Conte of Florence“.

Aviakompanija „Turkish Airlines“, kuri 2015 metais buvo penktus metus iš eilės išrinkta pačia geriausia aviakompanija Europoje, jos verslo klasės klubas „Lounge Istanbul“ 2015 m. buvo išrinktas geriausiu verslo klasės klubu pasaulyje, teikiančiu geriausią maistą verslo klasės klube pasaulyje, pasaulio golfo taurės varžybas pradėjo rengti 2013 m.

2013 m. varžybas sudarė 12 kvalifikacinių turų, jas laimėjo Kinijos atstovas Hanas Liangas. Jo laimėtas prizas buvo žaidimas poroje kartu su geriausiu pasaulio ir 14 pagrindinių golfo turnyrų laimėtoju Tigeriu Woodsu aviakompanijos „Turkish Airlines“ atvirosiose profesionalų ir mėgėjų varžybose.

2015 m. varžybų nugalėtojas Neillas Bamas iš Johanesburgo žaidė kartu su partneriu Rory McIlroy, pasinaudodamas tik kartą gyvenime pasitaikančia galimybe.