Sportas

2016.06.07 08:41

D. Sabonis apie tandemą NBA su J. Valančiūnu: to laukia visa Lietuva

DELFI.lt2016.06.07 08:41

Domanto Sabonio turas po Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) komandas tęsiasi. Šį kartą lietuvis dalyvavo Jono Valančiūno atstovaujamos Toronto „Raptors“ komandos treniruotėje.

„Tai tiesiog puikus jausmas būti viso šio proceso dalimi, – kalbėjo lietuvis. – Labai džiaugiuosi ir esu dėkingas už galimybę pademonstruoti savo sugebėjimus komandoms.“

Kaip visada, 20-metis puolėjas neišvengė klausimo apie savo tėtį Arvydą Sabonį.

„Buvau labai mažas, kai mano tėtis žaidė „Trail Blazers“ komandoje, todėl prisimenu tikrai nedaug – prisiminė D. Sabonis. – Po to, kai jis baigė karjerą, mes persikelėme į Ispaniją, kur aš ir užaugau.

Labai didžiuojuosi galėdamas nešioti tėčio pavardę ant nugaros, tai man reiškia labai daug, – kalbėjo „saboniukas“. – Kai kurie sako, kad mane slegia milžiniškas spaudimas, tačiau aš didžiuojuosi savo tėčiu ir esu laimingas, kai kas nors ko nors apie jį paklausia.“

D. Sabonis taip pat sakė, jog sekė „Raptors“ ekipos žaidimą šį NBA sezoną bei liūdėjo, kuomet J. Valančiūnas serijoje su Majamio „Heat“ patyrė traumą.

„Žinoma, kad seku „Raptors“ žaidimą, – teigė puolėjas. – J. Valančiūnas yra mano draugas. Stebėjau visą seriją su Majamio „Heat“ komanda, buvo labai gaila, kai JV patyrė traumą. Manau, kad Toronto ekipai galėčiau padėti savo energija, kova po krepšiu.“

D. Sabonis apie J. Valančiūną atsiliepė tik šilčiausiais žodžiais. Lietuvis pripažino, jog tikrai norėtų prisijungti prie „Raptors“ komandos ir su Jonu sudaryti priekinės linijos duetą.

„Praėjusią vasarą Europos čempionate pirmą kartą su Jonu žaidėme vienoje komandoje, – sakė lietuvis. – Buvo labai smagu, jis yra puikus, juokingas vyrukas. Sulaukiau jo rūpesčio, todėl buvau labai patenkintas.

Su Jonu dar nesikalbėjau, žinojau, kad jis buvo užsiėmęs, nes žaidė atkrintamosiose varžybose. Nenorėjau jo trukdyti su savo reikalais.

Būtų tikrai puiku žaisti vienoje komandoje. Žinau, kad Lietuvoje labai daug kas norėtų, kad žaisčiau „Raptors“ komandoje. Tačiau tai priklauso ne nuo manęs.“

NBA naujokų birža vyks birželio 23-iąją dieną Brukline. „Raptors“ ekipa turi 9-tąjį ir 27-tąjį šaukimus.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.