2021.04.18 07:47

Finale dominavusi „Barcelona“ – Karaliaus taurės nugalėtoja

LRT.lt2021.04.18 07:47

Sekmadienį vėlai vakare Ispanijoje įvyko 2020–2021 m. sezono Karaliaus taurės finalas, kuriame susigrūmė dvi istorinės komandos – „Barcelona“ ir Bilbao „Athletic“.

Antrajame kėlinyje rungtynes perlaužusi „Barcelona“ 31-ą kartą klubo istorijoje triumfavo Karaliaus taurėje.

Pirmajame kėlinyje įvarčių nekrito, tačiau katalonai užsikūrė antroje rungtynių pusėje – keturi tikslūs smūgiai ir pergalė rezultatu 4:0.

60-ąją mintuę pirmąjį įvartį įmušė Antoine`as Griezmannas, o jau po 3 minučių pranašumą padidino olandas Frenkie de Jongas.

„Barcelona“ dominavimas šioje atkarpoje nesibaigė – 68-ąją minutę trečiąjį įvartį smeigė Lionelis Messi, kuris po 4 minučių pasižymėjo dar vienu tiksliu smūgiu ir padėjo galutinį tašką finale.

„Barcai“ tai buvo pirmas iškovotas titulas nuo 2019-ųjų metų gegužės mėnesio. Praėjusį sezoną katalonai liko be trofėjų.

Savo ruožtu „Athletic“ per dvi savaites pralaimėjo antrąjį Karaliaus taurės finalą. Balandžio 3-ąją baskai taip pat nusileido San Sebastiano „Real Sociedad“ komandai. Tai buvo iš praėjusio sezono atkeltos rungtynės.