Sportas

2021.04.16 20:56

„Žalgiris“ ir dar šeši Eurolygos klubai reikalauja Bertomeu pasitraukimo

LRT.lt2021.04.16 20:56

Eurolygą gali sudrebinti 20 metų nematytos permainos. Graikijos žiniasklaidoje eskaluojama, kad septyni Eurolygos klubai, tarp kurių yra ir Kauno „Žalgiris“, nebenori matyti Jordi Bertomeu prezidento poste.

Apie tai skelbia tinklalapis SDNA.

Kartu su „Žalgiriu“ prieš J. Bertomeu pasisako Tel Avivo „Maccabi“, Pirėjo „Olympiakos“, Atėnų „Panathinaikos“, Milano „AX Armani“, Stambulo „Anadolu Efes“ bei Maskvos CSKA klubai.

J. Bertomeu Eurolygai vadovauja jau 20 metų. Įprastomis aplinkybėmis jis prezidento poste turėjo likti dar bent metams, tačiau tai padaryti bus sudėtinga.

Katalonas savo poste automatiškai liktų, jeigu gegužės 10-ąją dieną klubai nepareikštų pretenzijų. Visgi minėtos septynios komandos jau pasiuntė žinutę J. Bertomeu.

„Mielas Jordi, šiuo laišku norima pranešti, kad neduodame savo sutikimo jūsų mandato atnaujinimui, kaip būdavo iki šiol“, – SDNA cituoja laišką, kurį išsiuntė Atėnuose susivieniję klubai.

Anot minėto šaltinio, jau balandžio 26-ąją dieną Eurolygos vadovybė ir klubų savininkai susitiks Barselonoje. Iki šiol visi posėdžiai vykdavo nuotoliniu būdu.

LRT.lt primena, kad sekmadienį Atėnuose įvyko slaptas minėtų septynių klubų susirinkimas, kuriame buvo išreikštos abejonės dėl Eurolygos vadovybės sprendimų finansų atžvilgiu.

Susirinkime nedalyvavo tik keturi A licencijas turintys klubai – „Barcelona“, Madrido „Real“, Vitorijos „Baskonia“ ir Stambulo „Fenerbahče“.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt