Naujienų srautas

Sportas2016.06.04 11:34

Keistą treniruotę Finikse surengęs D. Sabonis sulaukė „Suns“ vadovo liaupsių

15min.lt 2016.06.04 11:34

Birželį Domantas Sabonis pradėjo aktyviai. 20-metis lietuvis dalyvavo „Phoenix Suns“ klubo peržiūroje – puolėjui pirmojoje prieš NBA naujokų biržą. Apžvalgininkus kiek nustebino neįprastas treniruotės pobūdis, bet „Suns“ vadovas gyrė jaudulio nepaslėpusį lietuvį.

„Suns“ peržiūroje iš viso dalyvavo septyni krepšininkai, iš kurių bent keturi puolėjai. Šios pozicijos krepšininkais „Suns“ vadovai ketina pasipildyti NBA naujokų biržoje, bet labai realu, kad sunkiojo krašto puolėjo vietą Arizonos valstijos klube užims kroatas Draganas Benderis – jį „Suns“ gali nugvelbti ketvirtuoju šaukimu.

„Suns“ dar turi 13-ąjį ir 28-ąjį šaukimą. Realiausia, kad D. Sabonis būtų pašauktas 13-uoju.

Tiesa, kitaip nei šeši D.Sabonio konkurentai „Suns“ peržiūroje, lietuvis prieš trenerius dirbo vienas. Tai yra šeši kiti pretendentai dalyvavo bendroje treniruotėje, o D. Sabonis praktikavosi individualiai.

Kadangi nebuvo jokių kitų žaidėjų, „Suns“ pasistumdyti su D. Saboniu delegavo individualius trenerius Jasoną Fraserį ir Chrisą Darnellą.

„Buvo smagu jį pamatyti savo akimis, – sakė „Suns“ generalinio direktoriaus asistentas Patas Connelly, pridūręs, kad vakarieniavo kartu krepšininku. – Visada apie jį girdėjome tik geriausius atsiliepimus. Gerai, kad turėjome galimybę pabendrauti akis į akį. O jis – šaunus vaikis“.​

D. Sabonis treniruotėje labiausiai norėjo parodyti savo metimą iš vidutinio nuotolio. Kritikai įžvelgia, kad tai yra vienas jauno žaidėjo trūkumų.

„Jo arkliukas – energija, – neslėpė P. Connelly. – Visi žinome, kaip gerai jis kovoja dėl atšokusių kamuolių. O kitus du svarbius aspektus – pataikymą ir aikštės matymą – jis labiausiai parodė Lietuvos jaunimo rinktinėse. Neabejoju, kad šie du aspektai tobulės“.

NBA naujokų birža birželio 23-ąją vyks Brukline.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi