2016.06.03 11:39

Be C. Ronaldo žaidusi Portugalija pralaimėjo Anglijai

DELFI.lt 2016.06.03 11:39

Ketvirtadienio vakarą Londono legendiniame „Wembley“ stadione Anglijos nacionalinė futbolo rinktinė tęsė pasirengimą artėjančiam Europos čempionatui. Ta progą anglai priėmė kitą Senojo žemyno pirmenybių favoritę Portugaliją ir nugalėjo varžovus rezultatu 1:0 (0:0).

Vienintelį ir pergalingą įvartį po puikaus Raheemo Sterlingo perdavimo iš kairio atakos sparno galva 86-ą minutę pelnė Chrisas Smallingas.

Portugalai beveik pusantro kėlinio žaidė dešimtyje, kai 35-ą minutę iš šiurkščią pražangą iš aikštės buvo išvytas gynėjas Bruno Alvesas.

Ankstesnėse parengiamojo ciklo rungtynėse anglai 2:1 nugalėjo Turkiją (gegužės 22 d.) ir 2:1 įveikė Australiją (gegužės 27 d.).

Portugalai (gegužės 29 d.) sutriuškino Norvegiją 3:0.

Anglijos rinktinė Europos čempionato B grupėje žais drauge su Rusija, Slovakija ir Velsu.

Portugalijos varžovės F grupėje bus Austrija, Vengrija ir Islandija.