2021.04.13 07:16

Galingai žaidęs Valančiūnas grąžino „Grizzlies“ į pergalių kelią

LRT.lt2021.04.13 07:16

Penkiolika rungtynių iš eilės – tokią dvigubų dublių seriją fiksuoja Jonas Valančiūnas, atvedęs savo komandą į dar vieną pergalę NBA reguliariajame sezone. Memfio „Grizzlies“ (27-25) krepšininkai savo aikštėje 101:90 nugalėjo Čikagos „Bulls“ (22-31).

Dešimt taškų per ketvirtą kėlinį surinkęs lietuvis iš viso pelnė 26 taškus (12/14 dvit., 0/1 trit. 2/2 baud.) ir taip buvo rezultatyviausias rungtynių žaidėjas.

Lietuvis atkovojo 14 kamuolių (3 puolime), atliko du rezultatyvius perdavimus, blokavo tris metimus, dukart suklydo ir tris sykius prasižengė.

Rungtynių pabaigoje komandos draugo Ja Moranto metimą galingu dėjimu pataisęs ir riaumojantis J. Valančiūnas tapo tikru šio mačo simboliu ir pastarojo laiko „Grizzlies“ sėkmės simboliu.

Memfio ekipa grįžo į pergalių kelią po dviejų pralaimėjimų iš eilės ir dabar fiksuoja 6 pergales per 10 pastarųjų mačų bei sugrįžo į aštuntąją Vakarų konferencijos vietą.

Karjeros krepšinį žaidžiantis J. Valančiūnas fiksuoja 15 iš eilės dvigubų dublių seriją – geriausią savo karjeroje ir komandos istorijoje. Per šią atkarpą JV fiksuoja 19 taškų ir 15,5 atkovoto kamuolio statistiką.

Šįkart lietuvio žaidimas ketvirtajame kėlinyje padėjo „Grizzlies“ spurtuoti 18:6 ir uždaryti šį mačą.

Šios rungtynės turėjo būti žaidžiamos sausio 27 dieną, bet buvo nukeltos dėl koronaviruso, tad šįkart abiem komandoms teko žaisti du vakarus iš eilės.

„Grizzlies“: J. Valančiūnas (12/15 dvit., 14 atk. kam.) 26, D. Brooksas (7 atk. kam.) 17, G. Allenas (4/9 trit.) 14, J. Morantas (5/13 dvit., 10 rez. perd.) 13.

„Bulls“: Z. LaVine`as (5/14 metim., 9 rez. perd.) 21, T. Youngas (10/13 dvit.) 20, D. Theisas (8/9 dvit.) 18, N. Vučevičius (7/19 metim., 10 atk. kam., 5 per. kam.) 17.