2021.04.10 19:51

PSG svečiuose sutriuškino „Strasbourg“ ekipą

LRT.lt2021.04.10 19:51

Vieni iš „Ligue 1“ lyderių Paryžiaus „Saint-Germain“ ekipa pasismagino ir 4:1 sutriuškino „Strasbourg“ vienuolikę.

Pirmasis šiose rungtynėse 16-ą minutę pasižymėjo Kylianas Mbappe, kuris kamuolį į vartus pasiuntė pažeme.

27-ą minutę PSG pranašumą padvigubino Pablo Sarabia, o „įvartį į rūbinę“ 45-ą minutę pelnė Moise`as Keanas ir rezultatas švieslentėje jau buvo 3:0.

Paguodos įvartį šiose rungtynėse 63-ią minutę „Strasbourg“ komandai pelnė Dionas Sahi, o triuškinantį PSG pranašumą 79-ą minutę dar vienu įvarčiu įtvirtino Leandro Paredesas.

PSG su 66 taškais rikiuojasi antroje turnyrinės lentelės vietoje ir vos trimis taškais atsilieka nuo „Lille“ ekipos.