2021.04.09 00:37

Europos lygos vakaras: nuogalius Granadoje ir „Slavia“ išsigelbėjimas Londone

LRT.lt2021.04.09 00:37

Ketvirtadienį vakare UEFA Europos lygoje prasidėjo ketvirtfinalio etapas. Favoritai šventė sunkias pergales, o viename iš stadionų, į kurį negalėjo patekti žiūrovai, įsibrovė ir trumpam žaidimą sustabdė nuogalius.

Turnyro favoritų „Manchester United“ futbolininkų viešnagę Granadoje sujaukė į aikštę įsiveržęs nuogalius, tačiau jis svečių dėmesio neišblaškė – jie šventė pergalę rezultatu 2:0.

Pirmą kartą Europos lygos ketvirtfinalyje kovojanti „Granada“ 31-ąją minutę praleido pirmąjį įvartį – pasižymėjo Marcusas Rashfordas.

Vėliau šeimininkus gelbėjo vartininkas, bet 90-ąją minutę „Man Utd“ pavyko įtvirtinti pergalę – nuo 11 metrų žymos pasižymėjo Bruno Fernandesas.

Pergalę iš rankų savo stadione išleido Londono „Arsenal“ ekipa, kuri išsiskyrė lygiosiomis 1:1 su Prahos „Slavia“.

86-ąją minutę Nicolas Pepe išvedė Kanonierius į priekį, bet pridėto kėlinio pabaigoje svečiai iš Čekijos išplėšė lygiąsias.

Kitos ketvirtfinalio rungtynės baigėsi AS „Roma“ pergale 2:1 prieš Amsterdamo „Ajax“ ir Zagrebo „Dinamo“ pralaimėjimu 0:1 „Villarreal“ komandai.

Visos ketverios atsakomosios rungtynės įvyks ateinantį ketvirtadienį.