Sportas

2021.04.08 22:09

Jankūnas batelių ant vinies nekabina – ir kitą sezoną gins „Žalgirio“ garbę

LRT.lt2021.04.08 22:09

Beveik visą savo karjerą Kauno „Žalgirio“ komandoje rungtyniaujantis Paulius Jankūnas ir kitą sezoną lies prakaitą krepšinio aikštelėje.

36-erių metų krepšinio veteranas po pergalingų rungtynių prieš Atėnų „Panathinaikos“ patvirtino, kad po šio sezono dar nebaigs karjeros.

Paulius Jankūnas patvirtino: ir kitą sezoną gins „Žalgirio“ garbę

„Visiems labai rūpėjo, bet paskutinį mėnesį buvau ramus, nes sprendimas išsigrynino“, – spaudos konferencijoje sakė P. Jankūnas.

„Šią savaitę pašnekėjome su Pauliumi Motiejūnu, susidėliojome akcentus ir nutarėme, kad galbūt dar metus pažaisiu, pabūsiu rūbinėje, kur galbūt esu labiau reikalingas“, – pridūrė „Žalgirio“ legenda.

P. Jankūnas pripažino, kad prieš sezoną galvojo, jog šie metai tikrai bus paskutiniai jo karjeroje.

„Iš tikro buvo daug abejonių prieš šį sezoną. Po tos traumos sezono pradžioje sunkiai sekėsi grįžti į ritmą ir tas vaidmuo pasikeitė. Sunkiausiai buvo susitaikyti psichologiškai. Iki traumos mano vaidmuo, kaip ir visą karjerą „Žalgiryje“, buvo didelis, bet trauma užtruko pusantrų metų, o tada viskas pasikeitė. Kai esi tokių metų, tai reiškia viską. Grįžau, jau neturėjau vaidmens, bet nuo Naujųjų metų su kiekvienomis rungtynėmis jaučiausi stipriau. Sakau – sunkiausiai buvo psichologiškai, nes buvau pripratęs visą laiką būti vienu iš svarbiausių žaidėjų.“

Dvikovoje su „Panathinaikos“ 29 minutes žaidęs P. Jankūnas pasižymėjo 7 taškais.