Sportas

2021.04.08 18:00

„Žalgirį“ kitą sezoną gali papildyti amerikietiškąjį futbolą išbandęs, bet krepšinyje pasilikęs puolėjas

LRT.lt2021.04.08 18:00

Kauno „Žalgiris“ pradeda tapyti kito sezono komandos paveikslą. Donatas Urbonas iš „24sek.lt“ skelbia, kad kauniečiai artėja prie susitarimo su 26-erių metų 196 cm ūgio puolėju Ishmailu Wainrightu.

Pasak minėto šaltinio, abi pusės jau gali turėtų žodinį susitarimą. Tiesa, galimam bendradarbiavimui kitą sezoną koją gali pakišti dėmesys iš NBA klubų.

Išskirtinių fizinių duomenų amerikiečio istorija yra itin įdomi – dar prieš trejus metus jis dalyvavo NFL (Nacionalinė amerikietiškojo futbolo lyga) „Buffalo Bills“ komandos peržiūroje.

I. Wainrightas studijas Bayloro universitete būtent ir užbaigė ne krepšinio, o amerikietiškojo futbolo aikštėje. Tiesa, nuo 2013-ųjų iki 2017-ųjų metų jis atstovavo minėto universiteto krepšinio komandai.

Fiziškai stiprus ir itin judrus krepšininkas šį sezoną gina Strasbūro SIG komandos garbę. Jis FIBA čempionų lygoje vidutiniškai žaidžia po 27 minutes, renka po 9,6 taško bei atkovoja po 4,1 kamuolio.

Pasak „24sek.lt“, I. Wainrightas buvo sulaukęs pasiūlymo užbaigti sezoną Toronto „Raptors“ komandoje, tačiau jo neišleido Prancūzijos ekipa.