Sportas

2021.04.08 17:26

Ispanijos žiniasklaida neabejoja – Kylianas Mbappe kitą sezoną žais Madrido „Real“ klube

LRT.lt2021.04.08 17:26

Panašu, kad Kyliano Mbappe ir Madrido „Real“ klubo keliai susikirs jau artėjančią vasarą. Ispanijos žiniasklaidoje garsiai kalbama, kad prancūzas atsisakė pratęsti sutartį su Paryžiaus „Saint-Germain“, o tai atverčia kortas Madrido klubui.

22-ejų Prancūzijos futbolo žvaigždė su Madrido „Real“ yra siejama ne vienerius metus. K. Mbappe buvo tik per parašą nuo persikėlimo 2017-aisiais, bet tuomet galiausiai nusprendė likti gimtinėje ir ginti PSG garbę.

Tačiau K. Mbappe požiūris nuo to laiko pasikeitė – futbolininkas jau nori save išbandyti kitoje lygoje.

Vienas žymiausių Ispanijos futbolo žurnalistų Josepas Pedrerolas, gerai pažįstantis Madrido „Real“ prezidentą Florentino Perezą, trečiadienį paskelbė, kad K. Mbappe kitą sezoną atstovaus Baltiesiems.

Manu Carreno iš „Deportes Cuatro“ teigia, kad K. Mbappe, pirmose UEFA čempionų lygos ketvirtfinalio rungtynėse pelnęs du įvarčius prieš Miuncheno „Bayern“, jau informavo PSG klubą, kad nepratęs sutarties bei parodė savo intencijas prisijungti prie Madrido „Real“.

Jo kontraktas su PSG galioja iki 2022-ųjų. PSG bus priversti leistis į derybas artėjančią vasarą, nes kitu atveju K. Mbappe dar kitą sezoną gali tapti laisvuoju agentu.

Prancūzas šį sezoną per 38 rungtynes yra įmušęs 32 įvarčius ir atlikęs 9 rezultatyvius perdavimus.