Sportas

2021.04.08 23:12

Iš šio sezono pamokų tiek krepšinyje, tiek gyvenime gavęs Blaževičius: „Žalgiryje“ turiu visas galimybes augti

LRT.lt2021.04.08 23:12

Paskutinėse Eurolygos reguliariojo sezono rungtynėse pasireikšti daugiau gavęs Kauno „Žalgirio“ talentas Marekas Blaževičius neslepia savo ambicijų, tačiau pripažįsta, kad iš šio sezono gavo gyvenimiškų pamokų.

Praėjusią vasarą „Žalgirio“ organizaciją papildęs M. Blaževičius kone visą sezoną Eurolygoje buvo nustumtas į suolo galą, tačiau niekur nedingo jo noras įrodyti savo vertę komandoje.

Marekas Blaževičius apie laimėtą kovą prieš „Panathinaikos“: atrodė, kad jie nebenori žaisti – mūsų noras palaužė rungtynes

Paklaustas apie tai, ką davė šie metai „Žalgiryje“, M. Blaževičius atsakė: „Visų pirma, tai – darbo etiketą, požiūrį į krepšinį ir gyvenimą.

Man yra devyniolika, aš ką tik baigiau mokyklą ir esu vienoje geriausių organizacijų Europoje, su geriausiais dabartiniais ir buvusiais Lietuvos žaidėjais, taip pat superiniais legionieriais. Turiu visas galimybes augti, čia nėra nieko blogo ir tiesiog visas tas požiūrio keitimas man padėjo ir aš pats jaučiu, kad žymiai patobulėjau psichologiškai.“

Dvikova su Atėnų „Panathinaikos“ 19-mečiui krepšininkui buvo ilgiausia šiame Eurolygos sezone. Jis ant parketo praleido 17 minučių ir pelnė 7 taškus.

„Buvo smagu išeiti (į aikštelę) ir žaisti krepšinį. Šis sezonas man – patirties įgavimas, individualus darbas ir trumpų atkarpų išnaudojimas, kas man tikrai yra naudinga ir tai ko trūksta. Šiandien irgi tai matėme – kartais perskubėdavau, o kartais gaudavosi gerai. Pyktis ir ambicijos irgi buvo, bet manau, neblogai susitvarkiau. Aišku, kažkur perskubėjau, bet pusė velnio“, – pridūrė M. Blaževičius.

Eurolyga. Kauno „Žalgiris“ – Atėnų „Panathinaikos“