Sportas

2016.05.30 15:23

Rekordišką sporto rungčių skaičių atlaikiusi Palanga sieks pasaulio rekordo

ELTA2016.05.30 15:23

Daugiau kaip 12 tūkstančių aktyvių dalyvių dalyvavę daugiau kaip 60 sporto šakų ir renginių festivalio „Sportas visiems“ organizatorius įkvėpė kitais metais Palangoje siekti pasaulio rekordo.

„Šį pavasarį, įgyvendindami socialinę iniciatyvą judėkim.lt, į mokyklas sugrąžinome šokinėjimo gumas. Į mūsų kvietimą atsiliepė daugiau nei 150 moksleivių klasių, tad nusprendėme kitais metais Palangoje siekti pasaulio šokinėjimo per gumą rekordo“, – pasakojo Giedrius Grybauskas, vienas iš festivalio „Sportas visiems“ organizatorių.

Kitais metais festivalis „Sportas visiems“ vyks gegužės 26–28 dienomis, kur siekti šokinėjimo per gumą rekordo bus kviečiamos prisijungti mokyklos, studentai, šeimos, darbo kolektyvai ir pavieniai festivalio dalyviai bei Palangos miesto svečiai.

Savaitgalį festivalio dalyviai ir Palangos miesto svečiai buvo kviečiami dalyvauti daugiau kaip 60 sporto rungčių, varžybų ir daugiau nei 40 fizinio aktyvumo priemonių, tokių kaip bėgimas, krepšinis, joga, mankštos, futbolas, regbis, alpinizmas, meditacijos, irklenčių pamokos, gimnastikos pasirodymai, palesta, zumba, tinklinis, baliontinklis, šaudymas, šokių konkursai bei daug kitų.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt