Sportas

2021.04.08 09:40

„Bayern“ atstovai negalėjo patikėti savo nesėkme ir beprotiška dvikovos statistika: persišovėme sau kojas

LRT.lt2021.04.08 09:40

„Varžovai susikūrė vos kelias progas ir įmušė tris įvarčius, tačiau mano žaidėjų pasirodymas vis tiek buvo įspūdingas“, – po pirmųjų UEFA Čempionų lygos ketvirtfinalio rungtynių teigė Miuncheno „Bayern“ treneris Hansi Flickas.

Jo auklėtiniai trečiadienį viso susitikimo metu spaudė Paryžiaus „Saint-Germain“ futbolininkus, bet galiausiai pralaimėjo 2:3 (1:2).

„Su tiek turėtų progų galėjome rungtynes baigti kitokiu rezultatu“, – uefa.com cituojamas „Bayern“ strategas.

Treneriui pritarė ir ilgametis „Bayern“ žaidėjas Thomas Mulleris.

„Visuomet galime kalbėti apie praleistus įvarčius, tačiau manau, kad niekas nesistebėtų, jei būtume laimėję 5:3 ar 6:3. Vaizdžiai pasakius, patys sau persišovėme kojas ir dabar turėsime atsitiesti Paryžiuje“, – kalbėjo „Bayern“ saugas.

„Bayern“ atstovų žodžius patvirtina ir rungtynių statistika. Bavarų klubas kamuolį kontroliavo 60 procentų laiko, atliko 21 smūgį, iš kurių 14 skriejo į vartų plotą ir kėlė 15 kampinių. Palyginimui, „Saint-Germain“ atliko 6 smūgius (5 į vartų plotą) ir kėlė 1 kampinį.

„Mes nerealizavome savo porgų ir deja, bet praleidome per daug įvarčių. Aš mačiau dvikovos statistiką – tai beprotiška. Kitą dieną būtume tikrai įmušė penkis ar šešis įvarčius. Gaila“, – po susitikimo nuostabos neslėpė pirmojo „Bayern“ įvarčio autorius Ericas Maximas Choupo-Motingas.

Vis tik „Bayern“ rungtynėse pražudė grubios klaidos gynybos, o savo erdves puolime puikiai išnaudojo Kylianas Mbappe ir Neymaras.

Nuo pat dvikovos pradžios „Bayern“ atrodė aikštėje pranašesnė komanda, tačiau jau trečiąją mačo minutę po greitos PSG atakos Neymaras puikiu perdavimu prieš vartininką Manuelį Neuerį išvedė K. Mbappe ir prancūzas nuginklavo vokietį.

Šeimininkai toliau kūrė progas, pirmajame kėlinyje „Bayern“, tačiau po dar vienos klaidos krito antrasis įvartis, kurį puikaus perdavimo sulaukęs ir išvengęs nuošalės pelnė Marquinhosas. PSG kapitonas dėl traumos kone iškart buvo pakeistas. Du keitimus dar pirmajame kėlinyje atliko ir „Bayern“ treneris Hansi Flickas.

Dar pirmajame kėlinyje bavarams pavyko sušvelninti skirtumą. 37-ąją minutę smūgiu galva buvusį komandos draugą Keylorą Navasą nuginklavo Maximas Choupo-Motingas.

„Bayern“ žaidė kur kas aštriau ir po pertraukos. 60-ąją minutę po eilinės standartinės padėties Thomas Mulleris galva išlygino rezultatą.

Nors bavarai spaudė varžovus ir dominavo aikštėje, bet įvartį vėl mušė PSG. Po dar vienos pavyzdinės greitos atakos kamuolį gavęs K. Mbappe suklaidino Jerome`ą Boatengą ir meistrišku smūgiu į artimąjį vartų kampą pelnė antrąjį įvartį. M. Nueris į smūgį net nesureagavo.

„Buvo sunkios rungtynės su šiuo metu geriausia Europos komanda. Tai buvo tik pirmoji dvikova ir namuose turėsime žaisti su pasitikėjimu ir taip pat komandiškai, kaip tą darėme trečiadienį“, – po dvikovos kalbėjo du įvarčius įmušęs K. Mbappe.

Po laimėtų rungtynių pagyrų „Bayern“ klubui negailėjo ir „Saint-Germain“ treneris Mauricio Pochettino.

„Esu laimingas dėl rezultato ir savo komandos nusiteikimo, nes buvome atsidūrę sudėtingoje situacijoje žaisdami prieš geriausią Europos ekipą. Reikia pasveikinti savo žaidėjus dėl pasiaukojimo. Tą ptį norėtume pakartoti ir atsakomosiose rungtynėse“, – teigė „Saint-Germain“ strategas.

Antrosios PSG ir „Bayern“ rungtynės Paryžiuje vyks balandžio 13 dieną.