2021.04.08 07:26

NBA naktis: sėkmingas Duranto sugrįžimas ir be Sabonio žaidusio „Pacers“ klubo pergalė

visi rezultatai
LRT.lt2021.04.08 07:26

Kevinas Durantas po ilgesnės pertraukos grįžo į aikštę, o su jo pagalba Bruklino „Nets“ (36-16) namuose  139:111 (36:33, 43:26, 36:23, 24:29) nušlavė Naujojo Orleano „Pelicans“ (22-29) krepšininkus.

K. Durantas praleido 23 rungtynes, tačiau ant parketo sugrįžo itin sėkmingai. Jis dvikovą pradėjo kildamas nuo atsarginių žaidėjų suolelio, aikštėje praleido 19 minučių, tačiau per jas pataikė visus savo metimus ir surinko 17 taškų (3/3 dvit., 2/2 trit., 5/5 baud. met.). Krepšininkas taip pat dar atkovojo 7 kamuolius ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

„Į aikštę žengiau nusiteikęs žaisti taip, kaip tą darau įprastai“, – po rungtynių kalbėjo K. Durantas.

„Nets“: Kyrie Irvingas 24, LaMarcusas Aldridge`as 22, Kevinas Durantas 17, Joe Harrisas 14, Chrisas Chiozza 12, Jeffas Greenas 11, Blakeąs Griffinas 10 taškų.

„Pelicans“: Ericas Bledsoe 26, Zionas Williamsonas 16, Lonzo Ballas 15, Isaiah Thomasas ir Jaxsonas Hayesas po 11 taškų.

Kitose NBA rungtynėse pergalę iškovojo be traumuoto Domanto Sabonio žaidęs Indianos „Pacers“ (23-27) klubas, kuris itin rezultatyvioje akistatoje 141:137 (35:31, 42:25, 32:38, 32:43) įveikė Minesotos „Timberwolves“ (13-39) krepšininkus.

„Pacers“ šioj dvikovje taip pat neturėjo ir Malcolmo Brogdono.

Likus žaisti iki susitikimo pabaigos paskutinei minutei „Timberwolves“ buvo priartėję iki 3 taškų, tačiau T.J. McConnello tritaškis įtvirtino „Pacers“ pergalę.

„Pacers“: Aaronas Holiday 22, Justinas Holiday 21, T.J. McConnellas 19, Carisas LeVertas 18, JaKarras Sampsonas 16, Goga Bitadzė 14, Dougas McDermottas 12 taškų.

„Timberwolves“: Karlas-Anthony Townsas 32, Anthony Edwardsas 27, Ricky Rubio ir D`Angelo Russellas po 17, Nazas Reidas 16 taškų.