2021.04.08 06:51

Po krepšiu dominavęs Valančiūnas tapo visų laikų „Grizzlies“ rekordininku

LRT.lt2021.04.08 06:51

Jonas Valančiūnas surinko dvigubą dublį, o jo atstovaujamas Memfio „Grizzlies“ (26-23) klubas išvykoje 131:113 (29:34, 38:30, 43:23, 21:26) susitvarkė su Atlantos „Hawks“ (27-25) krepšininkais.

Lietuvis šioje akistatoje dominavo po krepšiu ir per 26 minutes pelnė 19 taškų (8/11 dvit., 1/2 trit.), atkovojo 11 kamuolių ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

Tai buvo jau 19-osios J. Valančiūno rungtynės „Grizzlies“ gretose, kuomet jis aikštę palieka atkovojęs bent 10 kamuolių. Tokiu būdu J. Valančiūnas tapo Memfio klubo organizacijos rekordininku, nes tokia serija yra ilgiausia „Grizzlies“ istorijoje.

Dvikovoje Memfio ekipa reikalus išsprendė po pertraukos, kuomet trečiajį kėlinį laimėjo net 43:23. Susikrovę solidžią persvarą svečiai sutvarkė formalumus ketvirtame ketvirtyje ir iškovojo svarbią pergalę.

„Grizzlies“ gretose išsiskyrė 30 taškų įmetęs Graysonas Allenas. „Hawks“ šiose rugntynėse vertėsi be traumuoto vidurio puolėjo Clinto Capelos, o pirmuoju smuiku griežė 24 taškus surinkęs Bogdanas Bogdanovičius.

„Hawks“: Bogdanas Bogdanovičius 24, Trae Youngas 14, Kevinas Huerteris, Onyeka Okongwu ir Lou Williamsas po 13, Solomonas Hillas 10 taškų.

„Grizzlies“: Graysonas Allenas 30, Ja Morantas ir Jonas Valančiūnas po 19, Dillonas Brooksas 17, Kyle`as Andersonas 16, Tyusas Jonesas 10 taškų.