2021.04.07 23:54

Čempionų lygos finalo pakartojime PSG nubaudė „Bayern“, „Chelsea“ startavo pergalingai

LRT.lt2021.04.07 23:54

UEFA čempionų lygoje trečiadienio vakarą sužaistos dar dvejos ketvirtfinalio etapo rungtynės. Praėjusio sezono finalo pakartojime Paryžiaus „Saint-Germain“ ekipa atlaikė Miuncheno „Bayern“ spaudimą ir pasiekė gražią pergalę 3:2 (2:1). Kitose rungtynėse Londono „Chelsea“ įmušė du sausus įvarčius į „Porto“ vartus ir laimėjo 2:0.

Nuo pat rungtynių pradžios „Bayern“ atrodė aikštėje pranašesnė komanda, tačiau jau trečiąją mačo minutę po greitos PSG atakos Neymaras puikiu perdavimu prieš vartininką Manuelį Neuerį išvedė Kylianą Mbappe ir prancūzas nuginklavo vokietį.

Šeimininkai toliau kūrė progas, pirmajame kėlinyje „Bayern“ iš viso smūgiavo 15 kartų, o šeši smūgiai skriejo į vartų plotą.

Vis dėlto po dar vienos klaidos krito antrasis įvartis, kurį puikaus perdavimo sulaukęs ir išvengęs nuošalės pelnė Marquinhosas. PSG kapitonas dėl traumos kone iškart buvo pakeistas. Du keitimus dar pirmajame kėlinyje atliko ir „Bayern“ treneris Hansi Flickas.

Dar pirmajame kėlinyje bavarams pavyko sušvelninti skirtumą. 37-ąją minutę smūgiu galva buvusį komandos draugą Keylorą Navasą nuginklavo Maximas Choupo-Motingas.

„Bayern“ žaidė kur kas aštriau ir po pertraukos. 60-ąją minutę po eilinės standartinės padėties Thomas Mulleris galva išlygino rezultatą.

Nors bavarai spaudė varžovus ir dominavo aikštėje, bet įvartį vėl mušė PSG. Po dar vienos pavyzdinės greitos atakos kamuolį gavęs K. Mbappe suklaidino Jerome`ą Boatengą ir meistrišku smūgiu į artimąjį vartų kampą pelnė antrąjį įvartį. M. Nueris į smūgį net nesureagavo.

„Bayern“ iki mačo pabaigos dar turėjo ne vieną progą įvarčiams, tačiau jų daugiau nebeįmušė. Iš viso per mačą bavarai į vartų plotą atliko net 12 smūgių, kai PSG tik 4. Šeimininkai kėlė 15 kampinių, o svečiai tik vieną, tačiau mačą galiausiai laimėjo PSG.

Atsakomasis mačas Paryžiuje vyks balandžio 13 dieną.

Antrose trečiadienio rungtynėse, vykusiose neutralioje aikštėje, Sevilijoje, „Porto“ ekipa, kuri nominaliai žaidė namuose, 0:2 nusileido Londono „Chelsea“.

Pirmąjį įvartį 32-ąją minutę nugalėtojams pelnė Masonas Mountas, antrąjį 85-ąją minutę įmušė Benjaminas Chilwellas.

Atsakomasis mačas balandžio 13 dieną vyks toje pačioje vietoje – Sevilijoje.