Sportas

2021.04.07 15:57

Sezoną Eurolygoje uždarantis Schilleris – apie pagrindinę „Pao“ stiprybę ir netektis „Žalgirio“ sudėtyje

LRT.lt2021.04.07 15:57

Kauno „Žalgiris“ pasitinka Atėnų „Panathinaikos“ iššūkį, o sulig juo baigsis ir žalgiriečių sezonas Eurolygoje. 11-ąją vietą užėmusi Kauno komanda ketvirtadienį namuose užbaigs reguliariųjų sezoną, apie kurį Martinas Schilleris atsiliepia pozityviai.

16 pergalių ir 17 pralaimėjimų – su šiais rodikliais paskutinę dvikovą Eurolygoje pasitinka „Žalgiris“.

„Žalgirio“ ir „Panathinaikos“ dvikovą ketvirtadienį nuo 19:45 val. kviečiame stebėti per LRT TELEVIZIJA ir portalą LRT.lt. Prieš tai tradiciškai įvyks „Eurolyga per LRT“ laida.

Į Kauną atvyksta varžovas, kuriam šios rungtynės dar nebus paskutinės Senojo žemyno turnyre. Pirmąjį tarpusavio susirėmimą Atėnuose žalgiriečiai laimėjo 81:69.

Kauniečiai į kovą stos būdami ne pačios pajėgiausios sudėties – dėl koronaviruso iš rikiuotės iškrito Augustine`as Rubitas ir Nigelas Hayesas.

„Panathinaikos“ yra itin aukšta ir didelė komanda. Kiekvienoje pozicijoje jie turi po žaidėją, kuris yra virš Eurolygos ūgio vidurkio, o tai ir yra didžiausia jų stiprybė“, – pasitikdamas mūšį su graikais sakė M. Schilleris.

– Ką „Panathinaikos“ komandai davė Mario Hezonja?

– „Pao“ turi du išskirtinius metikus – jį ir Nemanją Nedovičių. M. Hezonja turi išskirtinį talentą rinkti taškus. Tokių žaidėjų nėra daug, už tai tenka sumokėti nemažai pinigų. Jų duetas renka virš 31 taško.

– Rytoj žaisite be A. Rubito ir N. Hayeso. Ar jau žinote, kurie žaidėjai užpildys šią spragą?

– Ją bandysime užpildyti lygiai taip, kaip rungtynėse su „Lietkabeliu“. Reikės žaidėjus pakelti pozicija aukštyn ir žaisti žemesniu penketu nei įprastai.

– Kokia yra Artūro Milaknio situacija?

– Artimiausiu metu jis į aikštelę nesugrįš. Nėra kažkokių nesklandumų, bet jo trauma yra rimta. Atsakymų į tai, kada jis gali grįžti, neturime.