Sportas

2021.04.05 17:35

„Bayern“ nori išsaugoti į Eurolygos atkrintamąsias komandą atvedusį Trinchieri

LRT.lt2021.04.05 17:35

Andrea Trinchieri kartu su Miuncheno „Bayern“ krepšininkais įsirašė į klubo istorijos metraščius ir pirmą kartą pateko į modernios Eurolygos atkrintamąsias varžybas.

Šis stratego pasiekimas neliko nepastebėtas klubo vadovų, kurie jau dabar atvirai šneka apie norą matyti A. Trinchieri ir ktiame sezone.

„Abi pusės dar vasarą susitarė pirmiausia galvoti tik apie šį sezoną. To pasekoje mes esame labai gerame kelyje. Mums ypač patiko jo atidus ir aistringas darbas. Ir po mūsų pokalbių susidariau įspūdį, kad jam irgi labai patinka Miunchene. Aš nemanau, kad mes esame vienintelė pusė, kuri nori susitikti artimiausiu metu ir pasikalbėti apie darbą ir po šio sezono“, – apie A. Trinchieri ir jo galimą ateitį Miuncheno „Bayern“ oficialiai ekipos svetainei kalbėjo klubo prezidentas Herbertas Haineris.

Pergalė prieš Kauno „Žalgirį“, kuri „Bayern“ garantavo vietą Eurolygos atkrintamosiose varžybose, buvo pasiekta minimaliu skirtumu 71:70 ir viskas sprendėsi paskutiniame kėlinyje.

„Laimėjome aibę rungtynių trečiajame ir ketvirtajame kėliniuose. Prieš „Žalgirį“ mes pergalę iškovojome paskutinėmis sekundėmis. Charakteris, kurį strategas įskiepijo šiai komandai, idealiai tinka „Bayern“ “, – apie lemiamas pergales kalbėjo klubo prezidentas.