Sportas

2016.05.26 22:37

Derybos baigtos: J. Mourinho gelbės „Manchester United“ laivą

lrytas.lt 2016.05.26 22:37

Tris dienas trukusios intensyvios derybos – baigtos. Portugalas Jose Mourinho paskirtas „Manchester United“ treneriu, skelbia BBC. Nors kontraktas oficialiai dar nesudarytas, tačiau dėl visų jo detalių sutarta.

Oficialus klubo pranešimas turėtų pasirodyti penktadienį. 53-ejų J. Mourinho pakeis olandą Louisą van Gaalą. Derybos tarp abiejų pusių užtruko dėl J. Mourinho įvaizdžio teisių.

J. Mourinho ir „Manchester United“ – apie ką tai kalba? Pirmiausia, kad klubui skubiai reikia rezultato. O portugalas yra būtent treneris-rezultatas. Jis pasiekdavo pergales visur: Portugalijoje – su „Porto“, Anglijoje – su „Chelsea“, Italijoje – su Milano „Inter“, Ispanijoje – su Madrido „Real“.

Be to, išskyrus antrąjį atėjimą į „Chelsea“, J. Mourinho laimėdavo trofėjų jau pirmajame savo sezone. Apskritai, skaičiuojant nuo 2003 m. „Porto“ laikų, portugalas pelnydavo titulą kasmet, išskyrus 2013 m. ir 2014 m.

„Manchester United“ visada išpažindavo atakuojantį futbolą. O J. Mourinho komandos daro priešingai – pradeda nuo gynybos, pasikliaudamos kontratakomis.