Sportas

2016.05.25 22:35

Jonas Valančiūnas jau pasirengęs žaisti

15min.lt 2016.05.25 22:35

„Toronto Raptors“ aukštaūgis iš Lietuvos Jonas Valančiūnas tikina esąs pasirengęs išbėgti į aikštę penktose NBA Rytų konferencijos finalo rungtynėse.

„Esu pasirengęs žaisti, nežinau, kiek procentų, čiurną sunku taip įvertinti, tačiau esu pasirengęs“, – treniruotėje kalbėjo lietuvis.

J. Valančiūnas jau sėdėjo ant suolo ketvirtosiose serijos rungtynėse, kurias „Raptors“ laimėjo 105:99, tačiau aikštėje nepasirodė. Treneris Dwane`as Casey po šio mačo teigė, kad buvo momentų, kai lietuviui norėjo leisti žaisti.

Šį kartą tris savaites nežaidusio „centro“ likimas priklausys ir nuo varžovų.

„Tikiuosi, kad galėsime jį įtraukti į žaidimą, tačiau tai priklausys nuo jų penketo aikštėje. Jonas yra mūsų starto penketo žaidėjas, tačiau jeigu „Cavaliers“ pasirinks žaisti su Chaningu Frye vidurio puolėjo pozicijoje, bus sunku išleisti Joną.

Jeigu jis žais, turime kuo daugiau perduoti jam kamuolių, kad „Cavaliers“ žemas penketas nepasiteisintų. Be to, Jonas pats puikiai moka perduoti kamuolį, gali atlikti perdavimus ir sukurti galimybes kitiems. Tai mums labai naudinga“, – prieš penktąsias serijos rungtynes teigė D. Casey.

J. Valančiūnas patyrė čiurnos traumą trečiose antrojo rato rungtynėse su „Miami Heat“ ekipa. Šį sezoną atkrintamosiose varžybose lietuvis rinko po 15 taškų ir 12 atkovotų kamuolių per susirinkimą.