Sportas

2021.04.01 15:33

Italijos spaudos reakcijos į susirėmimą su lietuviais: sintetinės dangos „spąstai“, Mancini pakartotas rekordas ir pagyros Švedkauskui

LRT.lt2021.04.01 15:33

Italijos ir užsienio spaudoje atgarsiai apie Lietuvos ir Italijos futbolo rinktinių susitikimą sukosi aplink keletą temų: Roberto Mancini rekordą, aikštės dangos ypatumus ir pagyras Švedkauskui.

Lietuvos rinktinė trečiadienį Italijos futbolininkams nusileido 0:2 ir abu įvarčiai buvo įmušti antrajame kėlinyje.

„Mancini Italija žino tik kaip laimėti. Jie tai padarė ant sintetinės dangos Vilniuje ir įveikė Lietuvą“, – rašė „Rai Sport“.

Stadioną ir jo dangą išskyrė ir corriere.it, kurie LFF stadioną Vilniuje pavadino „senoviniu“, o „senos kartos“ sintetinę dangą – „spąstais“.

Gazetta.it pažėrė kiek griežtesnės kritikos Italijos rinktinei, teigė, kad lietuviai „sukėlė šiurpulius“, ir išskyrė Italijos futbolininkų priešininkų pajėgumo lygį.

„Mancini Italijos nuotykiai pakeliui į Katare vyksiantį 2022 m. pasaulio futbolo čempionatą negalėjo prasidėti geriau, net jei pergalės prieš Šiaurės Airiją, Bulgariją ir Lietuvą paliko skirtingas žinutes, vertinant oponentų pajėgumus, kurie visais atvejais buvo vidutiniški. „Azzuri“ labai gerai žaidė pirmąsias 45–ias minutes pirmajame susitikime, bet jie atrodė prasčiau kitose dvejose rungtynėse, ypač šiąnakt“, – Italijos rinktinę vertino gazetta.it.

Gazetta.it taip pat išskyrė ir Tomą Švedkauską kaip geriausią Lietuvos rinktinės žaidėją šiose rungtynėse. Tokiai nuomonei pritarė ir corriere.it.

Repubblica.it pabrėžė ir R. Mancini pakartotą rekordą – strategas už Italijos rinktinės vairo iškovojo 25 pergales paeiliui ir pakartojo Marcello Lippio geriausią rezultatą.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt