Sportas

2021.03.30 15:47

CSKA prezidentas pakomentavo Jameso suspendavimą: situacija pavirto į neišsprendžiamą konfliktą

LRT.lt2021.03.30 15:47

Mike`o Jameso amerikietiški kalneliai Maskvos CSKA klube matyt priartėjo prie pabaigos. CSKA klubo prezidentas Andrėjus Vatutinas interviu metaratings.ru metu teigė, kad situacija su M. Jamesu „pavirto į neišsprendžiamą konfliktą“ ir geriau negyventi laukiant stebuklo.

Ne kartą šiame sezone su CSKA strategu Dimitriu Itoudžiu konfliktavęs M. Jamesas, tarp kurių pastarasis aršiausias konfliktas įsiplieskė sausio mėnesį, kai krepšininkui nebuvo leista išvykti į senelio laidotuves, neseniai įsivėlė į dar vieną, po kurio krepšininkas buvo laikinai suspenduotas – jis praleis artimiausias CSKA rungtynes Eurolygoje.

Tiesa, CSKA prezidentas A. Vatutintas komentuodamas M. Jameso situaciją klube buvo atviras – situacija tapo neišsprendžiama.

„Deja, potencialus bendras darbas su M. Jamesu dabar atrodo neįmanomas. Mike`o pirmasis sezonas mums nesudarė jokių sunkumų ir dėl to su juo buvo pasirašytas trejų metų kontraktas. Šį sezoną klubas padarė viską tam, kad bendradarbiavimas būtų sėkmingas ir atneštų teigiamus rezultatus. Iškilusios problemos negalėjo būti išspręstos, tad mes elgėmės „rankiniu“ režimu, bet stabilumo komandoje pasiekti nepavyko.

Itoudis yra patyręs ir sumanus strategas, kuris turi savo viziją, kaip reikėtų lipdyti komandą, ir jis yra atsakingas už rezultatus. Trenerių štabas mano, kad Mike`o suspendavimas atitinka komandos interesus ir mes tikime, kad viskas išsispręs.

Tuo pačiu metu nereikėtų demonizuoti Mike`o, jis yra nuostabus žaidėjas, kuris vienas sugebėdavo laimėti rungtynes ir stebinti žiūrovus savo veiksmais. Deja, bet ši situacija pavirto į neišsprendžiamą konfliktą. Jį išspręsti nėra galimybių, tai yra labai liūnda ir geriau pripažinti tai, nei gyventi laukiant stebuklo“, – metaratings.ru kalbėjo A. Vatutinas.

Eurolygoje CSKA užima antrąją vietą, o M. Jamesas komandai vidutiniškai pelno po 19,3 taško.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt