2021.03.30 07:19

Po krepšiu dominavęs Valančiūnas atvedė Memfio ekipą į pergalę

LRT.lt2021.03.30 07:19

Memfio „Grizzlies“ (22–22) krepšininkai svečiuose 120:110 (23:27, 34:30, 33:34, 30:19) palaužė Hjustono „Rockets“ (13–33) ekipą.

Nors ekipas ketvirtojo kėlinio pabaigoje skyrė vos 4 (110:106) taškai, tačiau tada lemiamą žodį tarė Jonas Valančiūnas, kuris surinko 8 iš paskutinių 10 „Grizzlies“ taškų ir atvedė savo ekipą į pergalę.

Lietuvis aikštėje praleido 32 minutes ir surinko solidų dvigubą dublį – pelnė 30 (13/18 dvit., 4/6 baud. met.) taškų, atkovojo 15 kamuolių, atliko vieną rezultatyvų perdavimą, 3 kartus suklydo ir kartą prasižengė.

J. Valančiūnui puolime šiose rungtynėse talkino D. Meltonas, kuris surinko 23 taškus.

„Rockets“ komandoje išsiskyrė Kelly Olynykas, kuris pelnė 25 taškus ir atkovojo 9 kamuolius.

Tai buvo trečioji „Grizzlies“ pergalė per pastarąsias penkerias rungtynes, klubas šiuo metu Vakarų konferencijoje užima 9–ą vietą.

„Grizzlies“: J. Valančiūnas (15 atk. kam.) 30, D. Meltonas 23, D. Bane`as ir D. Brooksas po 17, J. Morantas (8 rez. perd.) 12.

„Rockets“: K. Olynykas (9 atk. kam.) 25, J. Tate`as 24, D.J. Augustinas 13, K. Porteris ir S. Brownas po 10.