2021.03.30 07:02

Vienas iš rezultatyviausių karjeros rungtynių sužaidęs Sabonis neišgelbėjo „Pacers“ nuo pralaimėjimo

LRT.lt2021.03.30 07:02

Indianos „Pacers“ (21–24) ekipa 124:132 (28:24, 30:33, 34:38, 32:37) turėjo pripažinti šeimininkų Vašingtono „Wizards“ (17–28) pranašumą.

Įspūdingą pasirodymą šiose rungtynėse surengė Domantas Sabonis, kuris beveik pakartojo asmeninį rezultatyvumo rekordą – lietuvis per 37 minutes pelnė 35 (11/16 dvit., 1/3 trit., 10/15 baud. met.) taškus, atkovojo 11 kamuolių, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, perėmė 2 kamuolius, 5 kartus suklydo ir 3 kartus prasižengė.

D. Sabonio rezultatyvumo rekordas siekia 36 taškus.

Tačiau tokio lietuvio pasirodymo neužteko pergalei pasiekti – nors „Pacers“ ir pirmavo ketvirtojo kėlinio viduryje, bet įspūdingai rungtynių pabaigoje spurtavę „Wizards“ krepšininkai šventė pelnytą pergalę.

Vašingtono komandoje geriausiai pasirodė Rusellas Westbrookas, kuris surinko eilinį trigubą dublį. Gynėjas pelnė 35 taškus, atkovojo 14 kamuolių ir atliko 21 rezultatyvų perdavimą.

Po šių rungtynių R. Westbrookas tapo „Wizards“ rekordininku pagal trigubų dublių skaičių ir taip pat tapo pirmuoju NBA istorijoje trigubą dublį surinkusiu krepšininku, kuris pelnė 35 taškus ir atliko 20 rezultatyvių perdavimų.

„Pacers“ ekipa patyrė 2-ą pralaimėjimą per pastarąsias 5 rungtynes, o „Wizards“ tai buvo antroji pergalė paeiliui.

„Wizards“: R. Westbrookas (14 atk. kam., 21 rez. perd.) 35, R. Hachimura (8 atk. kam.) 26, C. Hutchisonas 18, R. Neto 15, D. Avdija 12, D. Gaffordas 11.

„Pacers“: D. Sabonis (11 atk. kam., 6 rez. perd.) 35, M. Brogdonas 26, M. Turneris 11, J. Holiday`us 10.