2021.03.25 06:58

Produktyviai minutes išnaudojęs Valančiūnas vedė „Grizzlies“ į pergalę Oklahomoje

LRT.lt2021.03.25 06:58

Trečiąją pergalę iš eilės NBA pirmenybėse nuskynė Jono Valančiūno atstovaujama Memfio „Grizzlies“ (21-20) komanda. Tenesio valstijos ekipa išvykoje 116:107 (26:21, 23:32, 33:20, 34:34) nugalėjo Oklahomos „Thunder“ (19-25).

J. Valančiūnas, aikštėje praleidęs 27 minutes, komandai pridėjo 16 taškų (7/13 dvit., 0/1 trit., 2/2 baud.) ir 15 atkovotų kamuolių.

„Grizzlies“ po dviejų kėlinių Oklahomoje turėjo 4 taškų deficitą (49:53), bet antrąją mačo pusė svečiai pradėjo spurtu 33:20, o toks sėkmingas pasirodymas trečiajame ketvirtyje leido pasiekti pergalę.

Memfio ekipoje sėkmingai pasirodė Dillono Brookso ir Graysono Alleno duetas, komandai sukombinavęs 45 taškus.

„Thunder“ stovykloje dvigubą dublį užfiksavo Mosesas Brownas – 19 taškų ir 12 atkovotų kamuolių.

Daugiau pergalių nei pralaimėjimų turinti „Grizzlies“ ekipa Vakarų konferencija užima devintąją poziciją.

„Thunder“: Mosesas Brownas 19 (12 atk. kam.), Luguentzas Dortas 14, Aleksėjus Pokuševskis ir Alas Horfordas (8 atk. kam., 6 rez. perd.) po 13, Kenrichas Williamsas ir Ty Jerome'as po 11.

„Grizzlies“: Dillonas Brooksas 25, Graysonas Allenas 20, Jonas Valančiūnas 16 (15 atk. kam.), De`Anthony Meltonas 14 (4/6 trit.), Ja Morantas 11 (5 atk .kam., 7 rez. perd.).