Sportas

2016.05.19 17:38

Ant M. Kuzminsko stalo – Ž. Obradovičiaus pasiūlymas

15min.lt2016.05.19 17:38

Eurolygos vicečempionas Stambulo „Fenerbahče“ klubas kitą sezoną savo gretose nori matyti lietuvį Mindaugą Kuzminską. Nors dabar Malagos „Unicaja“ puolėjas turi kitų problemų ir bet kokias mintis apie naują darbovietę veja į šalį, už jo nugaros vyksta derybos, praneša Malagos žiniasklaida.

Skelbiama, kad Eurolygos finalo ketverte Berlyne „Fenerbahče“ vadovai aptarė sutarties detales su M. Kuzminsko agentu Tadu Bulotu. Esą turkai davė lietuviui apsispręsti keletą savaičių.

Neabejojama, kad M. Kuzminskas po sezono paliks Malagą. Vienintelis klaustukas – liks Europoje ar pakels sparnus į NBA. Malagos žiniasklaida skelbia, kad rimčiausiai krepšininku domisi „Boston Celtics“.

Tiesa, M. Kuzminsko žaidimą Ispanijoje dar stebėjo „Los Angeles Lakers“, „Cleveland Cavaliers“ ir „Oklahoma City Thunder“ skautai.

Visgi abejojama, ar M. Kuzminskas pravers NBA duris.

Bet nei NBA klubų dėmesys, nei „Fenerbahče“ pasiūlymas dabar nedomina Mindaugo. Pranešama, kad žaidėjas paprašė jo netrukdyti ir leisti susikaupti „Unicaja“ reikalams.

Malagos ekipa prieš paskutinį Ispanijos čempionato reguliariojo sezono turą jau turi užsitikrinusi vietą atkrintamosiose varžybose. „Unicaja“ žengia šeštoje pozicijoje ir ketvirtfinalyje turėtų susitikti su „Valencia“.

M. Kuzminsko sutartis su „Unicaja“ baigs galioti birželio 30-ąją.

Pranešama, kad M. Kuzminskas norėtų rasti komandą kitam sezonui iki Rio de Žaneiro olimpinių žaidynių, kurios prasidės rugpjūčio 5-ąją. Beje, Lietuvos rinktinės stovykla startuoja birželio 20-ąją. M. Kuzminskas norėtų, kad atstovaujant rinktinei jam nereikėtų sukti galvos dėl naujos darbovietės.​