Naujienų srautas

Sportas2016.05.17 13:31

Sostinėje paaiškėjo tarptautinio neįgaliųjų teniso turnyro „Lithuanian Open 2016“ nugalėtojai

BNS 2016.05.17 13:31

Savaitgalį sostinėje vyko Tarptautinis neįgaliųjų teniso turnyras „Lithuanian Open 2016“. Prestižinis, Tarptautinės teniso federacijos (ITF), „Futures“ serijos kategorijos neįgaliųjų teniso turnyras Vilniuje buvo surengtas jau septintą kartą.

Pasak pranešimo, kasmet varžybos sulaukia vis daugiau dėmesio Lietuvoje bei užsienyje. Vis daugiau neįgaliojo teniso žaidėjų atvyksta iš užsienio šalių. Šiais metais sulaukta nuolatinių aukštos klasės neįgaliųjų teniso žaidėjų iš Baltijos šalių, Baltarusijos, Rusijos, Lenkijos, Švedijos bei Turkijos. Išbandyti savo jėgas pirmą kartą į Lietuvą atvyko sportininkai iš Airijos, Rumunijos, Izraelio bei Italijos.

Turnyre dalyvavo du Lietuvos sportininkai - Vytautas Mateika ir Aleksandras Olechnovičius. Dvejetų turnyro ketvirtfinalyje jie 1:6, 2:6 pralaimėjo Lenkijos žaidėjams Piotrui Jaroszewskiui ir Jerzy'iui Kulikui.

Vyrų kategorijos vienetų turnyrą laimėjo Italijos atstovas Fabianas Mazzei'us, 6:2, 6:2 įveikęs Izraelio atstovą Adamą Berdichevsky`į.

Moterų varžybose dėl sveikatos problemų iš finalo pasitraukė Turkijos sportininkė Busra Un. Dėl šios priežasties moterų kategorijos vienetų ir dvejetų turnyrų finalai neįvyko. Vienetų turnyro laimėtoja paskelbta švedė Rebecka Bellender, o dvejetų turnyro nugalėtojomis tapo švedė Sanna Klindt poroje su turke Aysegul Zararsiz.

Paguodos moterų kategorijos turnyro finale turkė Ebru Bulgurču) 6:0, 6:1 nugalėjo baltarusę Alioną Biarnovič.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi