Sportas

2016.05.17 11:40

D. Sabonis turi slaptas NBA klubo garantijas?

15min.lt 2016.05.17 11:40

Čikagoje praūžė NBA naujokų stovykla, kurioje NBA komandos įvertino būsimų lygos žaidėjų fizines galimybes. Joje nedalyvavo Domantas Sabonis. ESPN pateikė naujausią NBA naujokų biržos prognozę atsižvelgiant į stovyklos rezultatus. Kaip nedalyvavimas stovykloje paveikė D.Sabonio akcijas?

ESPN prognozėje D.Sabonis iš 12-osios vietos smuktelėjo į 15-ąją. Tiesa, ESPN pabrėžia, kad tiksliausi pirmojo dešimtuko duomenys, o antrajame dešimtuke situacija labai nenuspėjama.

D.Saboniui kaip tik ir prognozuojamas 12–20 šaukimas.

„Sabonis nepasirodė stovykloje, visai kaip Benas Simmonsas. Tačiau tai privertė kilstelėti antakius NBA virtuvėje. Simmonso (prognozuojamas pirmasis šaukimas) atvejį jie supranta, bet Sabonis?

Spekuliuojama ir beveik neabejojama, kad lietuvis gavo kažkurio NBA klubo garantijas, kad bus pašauktas pirmajame rate, jei jis praleis naujokų stovyklą.

Jei nepamatysime D.Sabonio peržiūrose per keletą artimiausių savaičių, tai, ko gero, bus solidi spekuliacija. Dauguma prognozuoja, kad jis bus pašauktas 10–20–as“.

ESPN pažymi, kad naujokų stovykla buvo labai reikšminga ir turi didelę įtaką NBA naujokų biržai.

Artimiausią naktį vyks NBA naujokų biržos loterija, kurioje paaiškės keturiolikos pirmųjų šaukimų savininkai.

Gegužės 25-ąją baigsis terminas, kada NCAA žaidėjai galės atsiimti paraišką dalyvauti NBA naujokų biržoje. Taip gali dar šiek tiek sumažėti D.Sabonio konkurentų. Iki birželio 10-osios paraiškas galės atsiimti tarptautinėje arenoje žaidžiantys krepšininkai.

Vienas tokių – žalgirietis Martynas Sajus. D.Sabonis jau sudarė sutartį su agentūra, todėl paraiškos atsiimti nebegali ir tikrai dalyvaus NBA naujokų biržoje.

Ji birželio 23-ąją vyks Brukline.