Sportas

2013.03.16 10:25

N. Džokovičius iškopė į pusfinalį, A. Murray patyrė pralaimėjimą ketvirtfinalyje

15min.lt 2013.03.16 10:25

Pirma pasaulio raketė Novakas Džokovičius iškovojo 22-ą pergalę iš eilės ir pateko į ATP 1000 serijos „BNP Paribas Open“ turnyro pusfinalį Indian Velse.

Pirma pasaulio raketė Novakas Džokovičius iškovojo 22-ą pergalę iš eilės ir pateko į ATP 1000 serijos „BNP Paribas Open“ turnyro pusfinalį Indian Velse.

25 metų Serbijos tenisininkas ketvirtfinalyje užtikrintai 6:3, 6:1 nugalėjo Jo-Wilfriedą Tsongą iš Prancūzijos. Mačas truko vos 54 minutes.

„Kai buvo svarbios akimirkos aš jam neleidau sugrįžti į žaidimą, – po pergalės apie varžovą kalbėjo N. Džokovičius. – Nesuteikiau jam galimybės bent pagalvoti apie progą sugrąžinti prarastą pranašumą. Man buvo labai svarbu išlikti stipriai susikaupusiam viso mačo metu. Jis nežaidė geriausio teniso ir padarė daug nepriverstinių klaidų. Padavimas taip pat buvo ne toks pavojingas.“

Šį sezoną Serbijos pasididžiavimas laimėjo visus 17-a žaistų mačų. Pusfinalyje N. Džokovičius kovos su Juanu Martinu del Potro. Septinta pasaulio raketė iš Argentinos 6:7(5), 6:3, 6:1 nugalėjo trečią pasaulio raketę Andy Murray iš Didžiosios Britanijos.

„Sužaidžiau geriausią mačą turnyre, – po pergalės džiaugėsi J. M. del Potro. – Išlikau pozityvus viso mačo metu. Netgi tada kai pralaimėjau pirmą setą. Visą laiką buvau agresyvus. Stipriai mušiau kamuolius.“

N. Džokovičius ir J. M. del Potro vienas prieš kitą žaidė dešimt kartų ir aštuonias pergales iškovojo serbas.