Sportas

2021.03.18 14:15

COVID-19 išguldyta „Inter“ komanda uždraudė žaidėjams važiuoti į rinktinių stovyklas

LRT.lt2021.03.18 14:15

Italijos „Serie A“ pirmenybių lyderius Milano „Inter“ išguldė COVID-19 virusas. Klubas oficialiai pranešė, kad keturi žaidėjai yra užsikrėtę koronavirusine infekcija.

Iš pradžių buvo pranešta, kad virusu užsikrėtė komandos kapitonas Samiras Handanovičius ir Danilo D`Ambrosio. Kiek vėliau buvo pranešta apie dar du teigiamus atvejus – susirgo Matias Vecino ir Stefenas de Vrij.

Milano miesto tarnybos nurodė „Inter“ artimiausias keturias dienas nerengti treniruočių. Dėl to jau buvo atšauktos savaitgalį turėjusios įvykti rungtynės su „Sassuolo“.

Savo ruožtu „Inter“ klubas priėmė griežtą sprendimą tų žaidėjų atžvilgiu, kurie nėra užsikrėtę virusu ir kitą savaitę planavo vykti į rinktinių stovyklas.

„Visiems žaidėjams, kurie buvo pakviesti atstovauti savo šalių rinktinėms, pritaikėme draudimą išvykti. Pirmadienį grįšime į treniruočių procesą, prieš tai atlikę koronaviruso testus“, – rašoma „Inter“ pranešime.

Tai reiškia, kad Italijos rinktinei, kuri kovo 31-ąją dieną pasaulio futbolo čempionato atrankoje žaidžia su Lietuva, negalės padėti tokie žaidėjai kaip Nicolo Barella, Matteo Darmianas ar Alessandro Bastoni.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt