Sportas

2016.05.15 13:24

Šokėjai E. Sodeika ir I. Žukauskaitė tapo Europos vicečempionais

15min.lt2016.05.15 13:24

Šeštadienį Vroclave (Lenkija) vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) suaugusiųjų standartinių šokių grupės Europos čempionatas, kuriame pirmą kartą Lietuvos šokių istorijoje dvi mūsų šaliai atstovaujančios poros tapo prizininkėmis. Evaldas Sodeika ir Ieva Žukauskaitė (Kauno „Kaspinas”) tapo Europos vicečempionais, o Vaidotas Lacitis ir Veronika Golodneva (Vilniaus „Dileksa”) laimėjo bronzos medalius.

Varžybų nugalėtojais tapo 2015-ųjų metų pasaulio čempionai Dmitrijus Žarkovas ir Olga Kulikova iš Rusijos. Finale taip pat varžėsi poros iš Italijos, Danijos ir Moldovos. Čempionate dalyvavo 59 poros.

Tai pirmas kartas, kai šios Lietuvos šokėjų poros pasiekia tokius aukštus rezultatus. Praėjusiais metais vykusiuose pasaulio ir Europos čempionatuose E. Sodeika ir I. Žukauskaitė laimėjo bronzos medalius, o V. Lacitis ir V. Golodneva užėmė penktą ir šeštą vietas.

Kauno „Kaspine” šokančius E. Sodeiką ir I. Žukauskaitę treniruoja Giedrius Januškevičius ir Daiva Dackevičienė, o V. Lacičio ir V. Golodnevos atstovaujamam Vilniaus sportinių šokių klubui „Dileksa” vadovauja Juozas Aleksandravičius ir Olga Gunko.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt