2021.03.14 22:33

Dvigubą dublį surinkęs Valančiūnas su „Grizzlies“ krito Oklahomoje

LRT.lt2021.03.14 22:33

Memfio „Grizzlies“ (17–18) krepšininkai svečiuose 122:128 (31:28, 31:27, 38:35, 22:38) nusileido Oklahomos „Thunder“ (17–22) ekipai.

Nors ir rungtynės prasidėjo apylygiai, bet sėkmingiau antrojo kėlinio pabaigoje sužaidę Memfio krepšininkai prieš ilgąją pertrauką jau turėjo 7 taškų pranašumą.

Po ilgosios pertraukos į aikštelę grįžę „Grizzlies“ buvo atitolę ir 12 taškų, bet įnirtingą kovą pademonstravusi „Thunder“ ekipa atsilikimą aptirpdė iki dviejų taškų. Trumpą 8:2 spurtą surengę Memfio krepšininkai vėl atitrūko nuo varžovų ir prieš ketvirtąjį kėlinį turėjo 10 taškų persvarą.

Tačiau tuomet sėkmingą atkarpą sužaidė Oklahomos krepšininkai ir po spurto 16:8 išsiveržė į priekį. Sukurto pranašumo „Thunder“ neiššvaistė ir šventė sunkiai iškovotą pergalę.

Jonas Valančiūnas „Grizzlies“ ekipai pelnė 16 (6/10 dvit., 4/7 baud. met.) taškų, atkovojo 14 kamuolių, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, perėmė 2 kamuolius ir tris kartus prasižengė.

Tai buvo 23–ias J. Valančiūno dvigubas dublis šiame sezone.

Už lietuvį Memfio komandoje rezultatyviau pasirodė tik Ja Morantas, kuris pelnė 22 taškus, ir Dillonas Brooksas, kuris jų pridėjo 19.

Nugalėtojus į priekį vedė Shai Gilgeous–Alexanderis. Gynėjas pelnė 30 taškų, atkovojo 4 kamuolius ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

„Thunder“: S. Gilgeous–Alexanderis 30, A. Pokuševskis (10 atk. kam.) 23, K. Williamsas 17, M. Brownas 13, T. Jerome`as 12, D. Milleris 11, I. Roby (8 atk. kam.) 10.

„Grizzlies“: J. Morantas (7 rez. perd.) 22, D. Brooksas 19, J. Valančiūnas (14 atk. kam.) 16, K. Andersonas ir D. Meltonas po 13, B. Clarke`as ir T. Jonesas po 10.