2021.03.14 18:42

„Inter“ vos neiššvaistė taškų prieš „Torino“ futbolininkus

LRT.lt2021.03.14 18:42

Pergalę Italijos futbolo pirmenybėse iškovojo Milano „Inter“ futbolininkai, kurie 2:1 įveikė autsaiderius „Torino“ ekipą.

Pirmąjį įvartį šiose rungtynėse į „Torino“ vartus 62–ą minutę pasiuntė Romelu Lukaku.

Neilgai trukus atsaką pateikė ir šeimininkai – 70–ą minutę rezultatą smūgiu iš artimo nuotolio išlygino Antonio Sanabria.

Kai jau atrodė, kad „Inter“ nepasinaudos proga išsivežti trijų taškų, į pagalbą atskubėjo Lautaro Martinezas, kuris 85–ą minutę pasiuntė kamuolį į vartus galva ir leido Milano ekipai džiaugtis pergale.

„Inter“ yra turnyrinės lentelės lyderė ir artimiausius persekiotojus „AC Milan“ kol kas lenkia 9 taškais.