2021.03.13 23:23

Randle`o trigubas dublis padėjo „Knicks“ palaužti „Thunder“ ekipą

LRT.lt2021.03.13 23:23

Niujorko „Knicks“ (20–19) krepšininkai 119:97 (22:31, 34:23, 32:24,31:19) įveikė Oklahomos „Thunder“ (16–22) ekipą.

Rungtynės prasidėjo permainingai, bet po ilgosios pertraukos „Knicks“ krepšininkai turėjo susikrovę vos dviejų taškų pranašumą.

Tačiau jo paleisti „Knicks“ ir neketino – po trečiojo kėlinio „Knicks“ jau pirmavo dviženkliu skirtumu. Pranašumo Niujorko krepšininkai neiššvaistė iki pat rungtynių pabaigos ir šventė pelnytą pergalę.

Niujorko ekipos gretose solidų trigubą dublį surinko Julius Randle`as – aukštaūgis pelnė 26 taškus, atkovojo 12 kamuolių ir atliko 12 rezultatyvių perdavimų. Rezultatyviau už jį „Knicks“ gretose pasirodė tik 32 taškus pelnęs R.J. Barrettas.

Oklahomos komandoje rezultatyviausiai žaidė 16 taškų pelnęs Al`as Horfordas.

„Knicks“: R.J. Barrettas 32, J. Randle`as (12 atk. kam., 12 rez. perd.) 26, I. Quickley`us 21, A. Burksas 15, R. Bullockas 14.

„Thunder“: A. Horfordas 16, L. Dortas 14, K. Williamsas 13, T. Jerome`as 11, J. Jacksonas, T. Maledonas ir I. Roby po 10.