Sportas

2016.05.10 11:40

„Žalgiriui“ ir lemiamose kovose gali tekti verstis be R. Javtoko

Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) konferencijoje dalyvavęs Robertas Javtokas kalbėjo apie uždelsusį sugrįžimą į aikštę ir varginančią reabilitaciją. „Gali būti savaitė, kelios, o gal ir mėnuo“, – apie sugrįžimą į aikštę kalbėjo R. Javtokas.

„Aš stengiuosi ir tikiuosi. Tačiau mano veiksmai dar riboti. Negaliu pasakyti, kad išvysite mane atkrintamosiose, bet laiko rėmų nustatytų nėra. Jei matysiu, kad galiu, tai padėsiu komandai“, – apie prisijungimą prie „Žalgirio“ lemiamose kovose kalbėjo R. Javtokas.

Paklaustas, kokioje stadijoje yra jo reabilitacija, krepšininkas išdavė, kad dar tikrai nėra pasirengęs rungtyniauti visu pajėgumu: „Aš bėgioju, bet tai yra tik 70 proc. mano galimybių kol kas. Dar treniruojuosi atskirai nuo komandos.“

Tiesa, „Žalgirio“ aukštaūgis patikino, kad jeigu sveikata leis, jis neskubės baigti karjeros: „Nenorėčiau jau šį sezoną kabinti sportbačių ant vinies. Jeigu tik galėsiu, norėčiau dar pažaisti.“

„Noriu atsistatyti ir padėti klubui. Jeigu išeis, tada bus galima kažką galvoti apie rinktinę. Dar viskas labai toli“, – atsargiai apie žaidimą rinktinėje atsiliepė R. Javtokas.

Kai prieš ketverius metus R. Javtokas gydėsi panašią traumą, gydymas gerokai užtruko. Vietoj planuotų 4–6 mėnesių, vidurio puolėjas nežaidė bent 8-is.

LKF pristatė jau devintą kartą organizuojamą „Sprite“ vaikų krepšinio turnyrą, kuris bus skirtas žaidimui vienas prieš vieną.

„Visi turnyrai suteikia papildomos motyvacijos vaikams žaisti. Viskas prasideda nuo žaidimo vienas prieš vieną“, – kalbėjo turnyrą pristatęs R. Javtokas.