Sportas

2016.05.10 09:50

J. Valančiūno trauma – rimtesnė, nei manyta?

15min.lt 2016.05.10 09:50

Jonui Valančiūnui gali baigtis ne tik NBA atkrintamųjų varžybų Rytų konferencijos pusfinalio serija. Kanados žiniasklaida praneša, kad „Toronto Raptors“ vidurio puolėjo trauma gali būti dar rimtesnė, nei skelbiama, ir krepšininką ji užribyje gali palikti mažiausiai mėnesiui.

„Raptors“ klubas nedetalizavo, kokio sunkumo tai čiurnos trauma, tačiau paskelbė, jog šioje serijoje lietuvis tikrai nebepasirodys.

Tuo metu Sportsnet.ca skelbia, kad užkulisiuose kalbama apie trečio lygio čiurnos pažeidimą. Tokia trauma įprastai reikalauja mažiausiai 30 dienų gydymo, o kartais net ir daugiau.

„Padarėme rentgeno tyrimą ir rezultatai nebuvo tokie, kokių tikėjomės, – sakė J. Valančiūnas. – Matysime, kaip gis čiurna. Jau per naktį situacija šiek tiek pagerėjo. Planas – ledas ir poilsis. O tada matysime, kas vyksta.“

Paklaustas, ar jis iškrito iš rikiuotės serijai su „Heat“, ar visoms atkrintamosioms, jis pakartojo: „Matysime, kaip bus.“

Beje, krepšininkas mįslingai užsiminė apie traumos įtaką ateičiai: „Ši trauma gali paveikti mano ateitį. Todėl darome viską, kad man pagerėtų ir viskas sugytų.“

Rytų konferencijos pusfinalio serija baigsis vėliausiai gegužės 15-ąją. Rytų konferencijos finalas, jei į jį pateks „Raptors“, startuos vėliausiai gegužės 17-ąją.

NBA superfinalo pradžia numatyta birželio 2-ąją. NBA čempionai paaiškės vėliausiai birželio 19-ąją.

Taigi, jeigu Sportsnet.ca informacija pasitvirtintų, J. Valančiūnas į aikštę geriausiu atveju grįžtų tik NBA superfinalo serijos įkarštyje. Kitaip tariant, J. Valančiūnui sezonas būtų baigtas.