Sportas

2013.03.15 09:58

18 vieta po trumposios programos: I. Tobias ir D. Stagniūnas pasaulio čempionate dar tikisi atsigriebti

Asta Žukaitė, 15min.lt2013.03.15 09:58

Ontarijo provincijos Kanadoje Londono mieste tęsiasi 2013 metų pasaulio dailiojo čiuožimo čempionatas, kuriame savo pirmąjį pasirodymą atliko Lietuvos ledo šokėjai Isabella Tobias ir Deividas Stagniūnas.

Ontarijo provincijos Kanadoje Londono mieste tęsiasi 2013 metų pasaulio dailiojo čiuožimo čempionatas, kuriame savo pirmąjį pasirodymą atliko Lietuvos ledo šokėjai Isabella Tobias ir Deividas Stagniūnas.

Lietuvai atstovaujanti pora po trumposios programos užima 18-ą vietą. Už polkos šokį 21-erių I. Tobias ir 27-erių D. Stagniūnas buvo įvertinti 57.39 balo.

„Mes esame patenkinti, nes čiuožėme tikrai gerai. Atidavėme visą savo energiją ir emocijas. Kai kurių elementų nepavyko išpildyti, bet stengsimės klaidų nekartoti per laisvąjį šokį.

Jaučiame, kad ne trumpoji, o laisvoji programa yra mūsų šio sezono stiprioji pusė. Jeigu mums pasiseks – galime pasiekti kur kas aukštesnių rezultatų. Tiesiog dabar turime išlikti susikaupę ir tikime, kad pavyks atsigriebti šeštadienį“, – 15min.lt sakė I. Tobias.

Teisę dalyvauti laisvoje programoje iškovojo 20-imt geriausiai trumpąją programą atlikusių porų.

Primename, kad Londone čiuožėjai kovoja dėl planetos pirmenybių medalių ir kelialapių į 2014 metų Sočio (Rusija) žiemos olimpines žaidynes.

Lyderiais tapo pasaulio čempionų titulą ginantys amerikiečiai Meryl Davis ir Charlie White'as. Už trumpąją programą jie gavo aukščiausius teisėjų įvertinimus šį sezoną – net 77.12.

„Toks pasirodymas – kiekvieno čiuožėjo svajonė. Tai – geras ženklas mums. Kovosime tik dėl aukso“, – neslėpė lyderiai.

Kanados atstovai Tessa Virtue ir Scottas Moiras žengia antroje pozicijoje. Jų sąskaitoje – 73.87 balai. „Patekome į duobę, bet čempionatas ir kova dėl aukso dar nebaigta. Mes tikrai nepasiduosime“, – kalbėjo T. Virtue ir S. Moiras.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt