Sportas

2016.05.08 22:50

„Medeinos“ ekipa – Lietuvos čempionė orientavimosi sprinto estafečių trasoje

BNS2016.05.08 22:50

Šiauliuose vyksusiame Lietuvos orientavimosi sporto čempionate sekmadienį paaiškėjo stipriausi klubai sprinto estafečių varžybose.

Ši rungtis į pasaulio čempionato programą buvo įtraukta tik prieš dvejus metus, o dėl Lietuvos čempionato medalių šioje rungtyje varžytasi pirmą kartą.

Trijų etapų estafetėse startavo 34 komandos, sudarytos iš moters ir dviejų vyrų. Moterys turėjo įveikti 2,4 km su 18 kontrolinių punktų, o vyrai – 2,5 km su 19 kontrolinių punktų trasą.

Nugalėjo viena favorite laikytų komandų – Kauno „Medeina“, kuriai atstovavo Teklė Emilija Gvildytė, Justas Misiūnas ir Jonas Vytautas Gvildys. Trasoje užtrukę 43 min. ir 33 sek., čempionai 1 min. aplenkė antroje vietoje likusią Prienų „Šilo“ komandą – Mildą Radzivonaitę, Vytautą Beliūną ir Algirdą Bartkevičių.

Bronzos apdovanojimai kiek netikėtai atiteko Krekenavos „Arboro“ klubo atstovams – Vilijai Revaitei, Giedriui Valantinui ir Agniui Čiapui, kurie nuo nugalėtojų atsiliko 1 min. bei 42 sek.

Kitas Lietuvos orientavimosi sporto čempionato etapas vyks birželio 5 d. Gražutės regioniniame parke, kur bus išdalinti medaliai vidutinėje trasoje.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt