Sportas

2021.03.08 10:15

Po praūžusio šou Sabonis džiaugėsi trofėjumi ir už pelnytus taškus dėkojo Dončičiui

LRT.lt2021.03.08 10:15

Šis „Visų žvaigždžių“ renginys tikrai liks Domanto Sabonio atmintyje – lietuvis laimėjo NBA įgūdžių konkursą, o „Visų žvaigždžių“ pagrindinėse rungtynėse pelnė du taškus ir kartu su Lebrono Jameso ekipa šventė pergalę.

Šių metų „Visų žvaigždžių“ renginio konkursai ir pagrindinės rungtynės vyko pandemijos akivaizdoje, tad buvo skirtingos nuo praėjusių.

„Visos naujos taisyklės, viskas per vieną dieną – tai buvo ilga diena, bet tai buvo labai smagu“, – po viso renginio kalbėjo D. Sabonis.

D. Sabonis iškovojo ir pirmą tokio renginio trofėjų – lietuvis šventė pergalę NBA įgūdžių konkurse, kurio finale įveikė Nikolą Vucevičių, o pakeliui parbloškė Luką Dončičių ir Julius Randle`ą.

„Tai buvo smagu. Visgi esu čia, pasakiau: „Kodėl gi ne? Padarykime tai dar kartą.“ Džiaugiuosi, kad man šįkart pavyko. Ši rungtis yra labai smagi ir yra išties geras apšilimas prieš rungtynes“, – apie iškovotą titulą pasakojo D. Sabonis.

„Visų žvaigždžių“ rungtynėse D. Sabonis pasirodė kartu su L. Jameso komanda, kuri 170:150 įveikė K. Duranto suburtą ekipą. Lietuvis šiose rungtynėse praleido 18 minučių, per kurias spėjo pelnyti 2 (1/2 dvit.) taškus, atkovojo vieną kamuolį ir atliko rezultatyvų perdavimą.

„Tokiose rungtynėse tiesiog nori pasirodyti ir puikiai praleisti laiką, bet visada yra gerai laimėti – po to jautiesi žymiai geriau.

Rungtynėse sėdėjau su visais MVP žaidėjais, „Hall of Fame“ žaidėjais, visų laikų geriausiais krepšininkais. Norėjau viską įsiminti kuo geriau ir pergalė viską tik pagerina.

Tai buvo nuostabu (pelnyti taškus – LRT.lt), galėjau nusimesti naštą nuo krūtinės. Padėkojau Lukai (Dončičiui – LRT.lt) už perdavimą ir esu laimingas“, – apie patirtį rungtynėse pasakojo lietuvis.

Po įspūdingo renginio kalbėjęs D. Sabonis išliko susikaupęs ir dėl artėjančių reguliaraus sezono kovų su Indianos „Pacers“ (16–19) ekipa, kuri šiuo metu Rytų konferencijos turnyrinėje lentelėje užima 10–ą vietą bei turi pasistengti norėdama patekti į atkrentamąsias varžybas.

„Visi bando kuo labiau susikaupti, tinkamai nusiteikti, tikiuosi, kad visi pasirūpins ir savo fizine sveikata. Mūsų laukia sunkus periodas, turime būti pasirengę“, – apie artėjančias kovas kalbėjo D. Sabonis.