Sportas

2021.03.07 19:03

Lietuvos lengvaatlečių viešbutyje Torunėje – koronaviruso židinys: užsikrėtė mažiausiai du sportininkai

Aivaras Katutis, LRT.lt iš Torunės2021.03.07 19:03

Sekmadienį Torunėje (Lenkija) besibaigiantį 2021 m. Europos uždarų patalpų lengvosios atletikos čempionatą temdo koronaviruso atvejai sportininkų gretose. Pranešama apie du teigiamus atvejus viešbutyje, kur yra apsistojusi Lietuvos rinktinė.

Anksčiau šiandien buvo pranešta apie koronaviruso atvejus Lenkijos rinktinėje. Dėl teigiamų testų negalėjo dalyvauti lenkų vyrų ketveriukė 4x400 m estafetės bėgime.

Viešbutyje, kur yra apsistoję devyni Lietuvos lengvaatlečiai, koronavirusu yra užsikrėtę mažiausiai du sportininkai. Informacija nėra oficialiai skelbiama, apie tai kalba tik patys atletai.

Netoli užsikrėtusios sportininkės gyvena vienas Lietuvos lengvaatletis, visi sportininkai valgo bendrai, todėl neišvengia kontakto vienas su kitu. Nepaisant to, po nustatytų užsikrėtimų lengvaatlečiams nebuvo suteikta jokia informacija, jiems buvo leidžiama palikti viešbutį ir vykti į areną.

Lietuvos lengvosios atletikos federacijos generalinė sekretorė Nijolė Medvedeva, kuri taip pat vieši Torunėje, bet yra apsistojusi kitame viešbutyje, portalui LRT.lt teigė, kad iš organizatorių informacijos apie koronaviruso atvejus nesulaukė.

Lietuvos lengvaatlečiai į Lietuvą sugrįš pirmadienį vakare. Kai kurie iš jų koronaviruso testus atliko šįryt, tačiau rezultatų, kurie turėjo paaiškėti per 4 valandas, laukia iki pat šiol.

Priminsime, kad Lietuvos garbę Europos pirmenybėse Torunėje gynė bėgikai Simas Bertašius, Modesta Morauskaitė, Agnė Šerkšnienė, Rapolas Saulius ir Gediminas Truskauskas, taip pat šuolininkai į aukštį Juozas Baikštys ir Adrijus Glebauskas, trišuolininkė Diana Zagainova bei šuolininkė į tolį Jogailė Petrokaitė.