Sportas

2021.03.07 12:14

Prieš NBA „Visų žvaigždžių“ šventę Sabonis atskleidė įdomią detalę: vis dar nesu įveikęs savo tėčio

LRT.lt2021.03.07 12:14

Naktį iš sekmadienio į pirmadienį Lietuvos laiku Domantas Sabonis antrą kartą dalyvaus NBA „Visų žvaigždžių“ savaitgalio renginyje.

Prieš artėjančią NBA šventę Lietuvos rinktinės aukštaūgis kalbėjosi su „Bleacher Report“ žurnaliste Taylor Rooks ir atskleidė keletą įdomių detalių.

24-erių D. Sabonis pripažino, kad vis dar nėra įveikęs savo tėčio Arvydo.

„Žaisdamas vienas prieš vieną vis dar nesu jo įveikęs. Dabar žinoma būtų nesąžinga, jis sakytų, kad negali judėti, tad nesiskaito. Bet vieną dieną...“, – šmaikštaudamas kalbėjo D. Sabonis.

Krepšininkas taip pat atskleidė, kad po pirmojo savo sezono NBA jis pradėjo kur kas sveikiau maitintis, o tėtis jam nuo pat vaikystės liepė prižiūrėti savo kūną.

„Man tėtis sakė, kad saugočiau savo kūną. Jis savo karjeroje turėjo daugybę traumų, tad būti pasiruošiusiam rungtynėms jau yra pusė laimėto mūšio. Aš daug mankštinuosi, gaunu masažų, ledo procedūrose būnu 24 valandas per parą, dėl to komandos draugai mėgsta pasijuokti iš manęs.

Prisimenu savo naujoko sezoną NBA, tai valgiau viską, ko užsimanydavau. Po to sezono pradėjau valgyti sveikiau. Pakeičiau visiškai savo mitybą, dabar valgau sveikai ir jei to nedarau, nesijaučiu gerai“, – atviravo lietuvis.

2021 metų NBA „Visų žvaigždžių“ renginys prasidės naktį iš sekmadienio 1 val. 30 min. Lietuvos laiku. Pirmieji susigrums įgūdžių konkurso dalyviai. Vėliau seks tritaškių konkursas ir „Visų žvaigždžių“ rungtynės. Pertraukos metu bus surengtas NBA dėjimų konkursas.

D. Sabonis dalyvaus įgūdžių konkurse, o vėliau žais ir „Visų žvaigždžių“ rungtynėse.