Sportas

2021.03.06 22:46

Paaiškėjo Sabonio varžovai įgūdžių konkurse: laukia potenciali dvikova su Dončičiumi

LRT.lt2021.03.06 22:46

Naktį iš sekmadienio į pirmadienį prasidės NBA „Visų žvaigždžių“ renginys, o išvakarėse buvo atskleista, kas su kuo varžysis įgūdžių konkurse.

Paaiškėjo, kad Domantas Sabonis pirmajame etape susikaus su Niujorko „Knicks“ klubo atstovu Juliusu Randle`u. Jei pavyks įveikti šį varžovą lieuvio antrajame etape lauks viena didžiausių NBA žvaigždžių – slovėnas Luka Dončičius.

Kita pora pirmajame etape bus Nikola Vucevičius iš Orlando „Magic“ klubo ir Portlando „Trail Blazes“ atstovas Robertas Covingtonas. Nugalėtojas kitame etape susigrums su Chrisu Paulu.

Ch. Paulas ir L. Dončičius pateko į antrąjį etapą be kovos pagal dalyvavimo NBA „Visų žvaigždžių“ savaitgalyje skaičių. Ch. Paului tai bus jau 11-as kartas, tad šioje kategorijoje jis neturėjo sau lygių. Tuo tarpu tiek D. Sabonis, tiek ir L. Dončičius dalyvaus antrą kartą. Vis tik pastarasis abu sykius žaidė startiniame penkete, todėl įgūdžių konkurse jam buvo suteikta pirmenybė.

LRT.lt primena, kad D. Sabonis jau yra dalyvavęs analogiškame konkurse praėjusiais metais. Tuomet jis nukeliavo iki finalo, kuriame nusileido Majamio „Heat“ bokštui Bamui Adebayo.

2021 metų NBA „Visų žvaigždžių“ renginys prasidės naktį iš sekmadienio 1 val. 30 min. Lietuvos laiku. Pirmieji susigrums įgūdžių konkurso dalyviai. Vėliau seks tritaškių konkursas ir „Visų žvaigždžių“ rungtynės. Pertraukos metu bus surengtas NBA dėjimų konkursas.