Sportas

2021.03.05 23:25

Po skaudaus pralaimėjimo Grigonis ir Lekavičius akcentavo būsimųjų dvikovų svarbą

LRT.lt2021.03.05 23:25

Kauno „Žalgiris“ visas rungtynes kibo į atlapus varžovams ir neleido jiems pabėgti toli, bet persverti rezultato nepavyko – kauniečiai 64:69 turėjo pripažinti Milano „AX Armani“ ekipos pranašumą.

Marius Grigonis buvo rezultatyviausias „Žalgirio“ gretose – gynėjas pelnė 17 taškų ir surinko 15 naudingumo balų. Po rungtynių kalbėjęs krepšininkas suvokė pralaimėjimo svarbą ir akcentavo pasiryžimą tolimesnei kovai.

Grigonis po pralaimėjimo: dabar reikia nenukabinti nosies – kol yra rungtynių, reikia kabintis

„Pralaimėjome svarbias rungtynes, sunku leistis į detales. Reikia žiūrėti toliau, nenukabinti nosies ir bandyti kabintis – kol yra rungtynių, bandysim kabintis“, – po rungtynių kalbėjo M. Grigonis.

Pats krepšininkas sunkiai įžvelgė gerąsias susitikimo puses, bet pabrėžė, kad būtina mokytis iš klaidų.

„Gynyba buvo tikrai nebloga, daug sunkių metimų jie įmetė, bet geri žaidėjai tokius metimus pataiko. Prametėme laisvi, neatsivėrėme, daug visko buvo, daugiau galima pasimokyti iš to blogo negu iš gero“, – kalbėjo „Žalgirio“ gynėjas.

Ketvirtojo kėlinio pabaigoje M. Grigonis užsidirbo itin keistą techninę pražangą, bet daug apie ją kalbėti po rungtynių nebuvo linkęs.

„Jei tas sirgalius gali mane paremti 4 tūkstančiais, tai galėčiau paaiškint, bet tubūt gal susilaikom“, – į sirgaliaus po rungtynių užduotą klausimą apie techninę pražangą trumpai atsakė M. Grigonis.

Žurnalisto dar kartą paklaustas apie šią situaciją, M. Grigonis visgi pateikė trumpą komentarą.

„Turėjome derinį, kur reikėjo bėgti palei galinę liniją, išbėgau iš aikštės, man pasakė, kad to daryti nebegaliu, lyg tyčia tą daryčiau. Vėliau tikriausiai vėl išėjau į užribį“, – nedaugžodžiavo M. Grigonis.

Krepšininkas paklaustas, ar ši dviguba savaitė įkvėpė komandą prieš likusias dvikovas, turėjo tvirtą atsakymą : „Nemanau, kad buvom išsikvėpę. Žinom situaciją, žinom ko čia susirinkom, žinom, kiek žmonių mus palaiko, mūsų įkvepinėti nereikia čia.“

Spurtą „Žalgiriui“ ketvirtajame kėlinyje padėjęs surengti Lukas Lekavičius po rungtynių kalbėjo apie rungtynių svarbą ir norą kautis toliau.

Lekavičius: gaila rungtynių, bet rungtynių dar liko – stengsimės įšokti į TOP-8 traukinį

„Gaila rungtynių. Žinojome, kokios svarbos tai yra rungtynės, žinojome tai, kad varžovas stiprus. Nieko, pralaimėjome, bet dar rungtynių liko, stengsimės kitose runtynėse iškovoti pergalių ir įšokti į TOP–8 traukinį“, – spaudos konferencijoje kalbėjo L. Lekavičius.

5 taškus paeiliui ketvirtajame kėlinyje pelnęs L. Lekavičius buvo vienas iš „Žalgirio“ paskutinio mėginimo perimti rungtynių kontrolę autorių.

„Stengiuosi žaisti agresyviai kiekvieną kartą – toks mano tikslas. Nesvarbu, ar žaidėjai keičiasi ginamaisiais, ar turi aukštą žmogų – stengiuosi žaisti agresyviai kiekvieną ataką“, – apie savo pasirodymą puolime kalbėjo L. Lekavičius.