2021.03.05 20:55

Europos čempionate Šerkšnienė ir Morauskaitė į finalą nepateko

LRT.lt2021.03.05 20:55

Europos uždarų patalpų lengvosios atletikos čempionate penktadienį 400 metrų rungties pusfinaliuose startavusios lietuvės Agnė Šerkšnienė ir Modesta Morauskaitė nesugebėjo prasibrauti į finalą.

Į finalą pateko po dvi geriausias bėgikes iš kiekvieno pusfinalio.

Antrajame pusfinalyje startavusi A. Šerkšnienė nuotolį įveikė per 53,09 sek. ir šio rezultato patekti į finalą jai nepakako – lietuvė liko 5–a.

Trečiajame pusfinalyje bėgusi M. Morauskaitė finišavo per 53,2 sek. ir liko 4–oje pozicijoje.

Pirmajame pusfinalyje geriausiai sekėsi Airijos bėgikei Phil Healy, kuri distanciją įveikė per 52,403 sek., ir Rumunijos atstovei Andre`ai Miklos, kuri finišavo per 52,409 sek.

Antrajame pusfinalyje geriausiai pasirodė Justyna Swiety–Ersetic, kuri finišavo per 51,34 sek. ir pagerino Lenkijos rekordą, bei Lieke Klaver, kuri trasą įveikė per 52,09 sek.

Trečiajame pusfinalyje pirmą vietą užėmė Femke Bol (51,17 sek.), o antrąją vietą – Jodie Williams (52,09 sek.).