2021.03.05 14:06

Abi bėgikės – pusfinalyje: Morauskaitė pagerino karjeros rekordą

LRT.lt2021.03.05 14:06

Europos uždarų patalpų lengvosios atletikos čempionate penktadienį kvalifikacinėse varžybose 400 metrų rungtyje startavusios lietuvės žengė į pusfinalį. Tai padarė tiek Agnė Šerkšnienė, tiek Modesta Morauskaitė.

Penktajame atrankos bėgime startavusi M. Morauskaitė finišo liniją kirto trečia, tačiau tai paarė puikiu laiku. Per 52,52 sek. finišavusi lietuvė pasiekė karjeros rekordą.

Iš viso tarp vis7 rungties dalyvių atrankoje M. Morauskaitė laikas – septintas.

A. Šerkšnienė bėgo septintajame atrankos bėgime, kuriame užėmė antrąją vietą ir į pusfinalį pateko tiesiausiu keliu. Vis dėlto patyrusios bėgikės laikas yra prastesnis – lygiai 53 sek.

Į pusfinalį pateko kiekvieno bėgimo pirmos dvi greičiausios sportininkės ir dar keturios atletės su geriausiais rezultatais.

A. Šerkšnienė į pusfinalį pateko tik dėl to, kad finišavo tarp pirmųjų dviejų sportininkių savo bėgime. Jos laikas bendrame sąraše – 20-as.

Geriausiai atrankoje sekėsi Airijos bėgikei Phil Healy, kuri finišavo lygiai per 52 sek. Antra – lenkė Justyna Swiety-Ersetic (52,06), trečia – britė Jessie Knight (52,17).

Šių varžybų pusfinalis vyks penktadienio vakarą, tiesioginė transliacija – per LRT PLIUS.