2021.03.05 07:02

LeBrono į komandą pakviestas Sabonis surinko trigubą dublį, bet „Pacers“ pergalei to nepakako

LRT.lt2021.03.05 07:02

Nors Domantas Sabonis surinko trigubą dublį, tačiau jo atstovaujamai Indianos „Pacers“ (16-19) komandai to pergalei nepakako. Lietuvio ekipa namuose 103:113 (29:28, 23:33, 22:21, 29:31) neatsilaikė prieš Denverio „Nuggets“ (21-15) ekipą.

Šiomis rungtynėmis abiem komandoms baigėsi pirmoji NBA reguliaraus sezono dalis. Šį savaitgalį vyks „Visų žvaigždžių“ mačas ir nedidelė pertrauka, o tada ekipos grįš į aikštes antrajai sezono daliai.

Denverio ekipa pirmą pusę užbaigė maksimaliai gerai – tai buvo ketvirtoji iš eilės ekipos pergalė, visos jos pasiektos išvykose. Tuo tarpu „Pacers“ patyrė ketvirtą nesėkmę per 5 pastaruosius mačus ir Rytų konferencijoje nusirito iki dešimtos vietos.

Domantas Sabonis šiose rungtynėse surinko savo ketvirtąjį sezono trigubą dublį. Lietuvis per 38 minutes pelnė 10 taškų (5/12 dvit., 0/3 trit.), atkovojo 10 kamuolių (4 – puolime) ir atliko 10 rezultatyvių perdavimų. Prie viso to Domantas dar pridėjo tris klaidas, pražangą ir net 4 perimtus kamuolius.

D. Sabonis vėliau sužinojo, kad NBA „Visų žvaigždžių“ rungtynėse antrus metus iš eilės į komandą buvo pasirinktas LeBrono Jameso.

Nors po pirmosios mačo dalies „Nuggets“ pirmavo 61:52 ir vėliau turėjo dviženklę persvarą trečiajame ketvirtyje (66:54), „Pacers“ buvo pavijusi varžovus ties 68:68. Vis dėlto per paskutines 5 su puse minutės „Nuggets“ laimėjo atkarpą 14:6, taip laimėdama ir rungtynes.

Denverio ekipa šiose rungtynėse dėl traumų ir koronaviruso protokolo neturėjo net šešių žaidėjų.

„Pacers“ už varžovus blogiau metė iš visų distancijų, pralaimėjo kovą dėl kamuolių ir nesustabdė svarbiausių „Neggets“ žaidėjų.

Abi komandos į NBA arenas grįš lygiai po savaitės – kovo 12 dieną. „Nuggets“ svečiuose mes iššūkį Jono Valančiūno atstovaujamai Memfio „Grizzlies“, o „Pacers“ žais su Los Andželo „Lakers“.

„Pacers“: M. Turneris ((3/6 trit., 12 atk. kam.) 22, D. McDermottas (4/7 trit.) 20, J. Holiday`us (4/8 trit.) 16, D. Sabonis (10 atk. kam., 10 rez. perd.), M. Brogdonas (0/5 trit.) ir T.J. McConnellas po 10.

„Nuggets“: M. Porteris (5/9 trit., 11 atk. kam.) 24, J. Murray`us (7/10 dvit., 1/5 trit.) 23, N. Jokičius (12 atk. kam., 8 rez. perd.) 20, W. Bartonas 16.