2021.03.04 23:45

„Inter“ po pergalės Italijos čempionate sutvirtino pozicijas turnyro lentelės viršuje

LRT.lt2021.03.04 23:45

Milano „Inter“ Italijoje iškovojo svarbią pergalę ir padidino savo pranašumą čempionate iki 6 taškų. „Inter“ ketvirtadienį išvykoje 2:1 (0:0) nugalėjo „Parma“ futbolininkus.

Visi trys rungtynių įvarčiai krito antrajame kėlinyje. Milano klubui tris taškus atnešė Alexio Sanchezo dublis. Jis pasižymėjo 55-ąją ir 62-ąją minutėmis.

„Parma“ dar sugebėjo sušvelninti rezultatą, tačiau išplėšti bent taško aikštės šeimininkams nepavyko.

Po šios pergalės „Inter“ savo sąskaitoje turi 59 taškus, o „Parma“ toliau lieka su 15 taškų ir rikiuojasi priešpaskutinėje vietoje.